امروز : سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فراخوان هفتمین دوره مسابقه فیلمنامه نویسی کودکان و نوجوانان اعلام شد

فراخوان هفتمین دوره مسابقه فیلمنامه نویسی کودکان و نوجوانان، با هدف رشد و ارتقای كيفی آثار اعلام شد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛ فراخوان هفتمین دوره مسابقه فیلمنامه نویسی کودکان و نوجوانان، با هدف رشد و ارتقاء کیفی آثار و نیز شناسایی استعدادهای جدید (اندیشه‌های نو) اعلام شد.

بنا بر اعلام دبیرخانه این جشنواره؛ تمامی فیلمنامه‌‏هایی که برای خردسال، کودک و نوجوان باشند، می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. این رویداد در دوگروه حرفه‌ای و اندیشه‏‌های نو که شامل فیلمنامه های تالیفی و اقتباسی است، برگزار می‏‌شود.
بنا به همین گزارش در گروه حرفه ای فیلمنامه‌نویسانی که حداقل یک فیلم‌سینمایی بر اساس فیلمنامه‏‌ آنها ساخته شده باشد، می‌توانند در این بخش شرکت کرده و فیلمنامه یا فیلمنامه‌های خود را ارسال کنند. در گروه اندیشه‌های نو نیز، تمامی کسانی (اعم از فیلمنامه‌نویسان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه، هنرجویان و… ) که تاکنون فیلمی بر اساس فیلمنامه‏‌ آنها ساخته نشده است، می‌توانند شرکت کنند.
به نفرات اول هر دو گروه پروانه زرین و نفرات دوم و سوم لوح تقدیر به همراه جایزه‏‌  نقدی جشنواره اهدا خواهد شد. همچنین بر اساس موافقت مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، آثار دریافت کننده‏‌ پروانه‏‌ زرین که به مرحله‏‌ تولید برسند، از امتیاز۲۰ درصد وام حمایتی از فارابی که میزان آن را بنیاد تعیین می‌کند، برخوردار خواهند بود.
علاقه‌مندان می‌توانند از روز یکشنبه پانزدهم اسفند سال جاری تا جمعه پانزدهم اردیبهشت ۹۶ فیلمنامه خود را به صورت PDF و از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره www.icff.ir ارسال نمایند و در صورت بروز مشکل به هنگام مراجعه به این پایگاه با شماره تلفن ۶۶۷۰۷۹۵۰ و ۶۶۷۱۸۲۹۳ تماس حاصل نمایند.
گفتنی است به تقاضاهایی که مدارک آنها ناقص و یا شرایط و مقررّات را رعایت نکنند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان شامل سینمای ایران، سینمای بین‏‌الملل، مسابقه فیلمنامه‌نویسی و نمایش‌های ویژه تیر ۱۳۹۶ در اصفهان برگزار می‌شود.
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين