امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امضای چند قرارداد خودرویی در همایش بین المللی خودرو/مهمترین مهمانان خارجی کدامند؟

چند قرارداد در حاشیه همایش بین المللی خودرو به امضا خواهد رسید و چند خودروی جدید رونمایی خواهد شد.

به گزارش بابل نوین، چند قرارداد در حاشیه همایش بین المللی خودرو به امضا خواهد رسید و چند خودروی جدید رونمایی خواهد شد. ساسان قربانی در نشست خبری چهارمین همایش بین المللی خودرو با بیان اینکه در کشور ما صنعت خودرو جایگاه برجسته ای دارد، اظهار کرد: وقتی صنعت خودرو حرکت می کند، رشد اقتصادی هم حرکت می کند. این صنعت تاثیر زیادی بر صنایع پایین دستی دارد.

وی با اشاره به اینکه چهارمین همایش بین المللی خودرو ۲۴ و ۲۵ بهمن برگزار خواهد شد، اظهار کرد: شاخص های رضایتمندی مشتریان، هدف اصلی چهارمین همایش خودرو است.
قربانی افزود: در نیم روز اول اطلاعات کلان صنعت خودرو از طریق مسوولین اقتصادی بیان خواهد شد.
دبیر چهارمین همایش خودرو گفت: ۳۲ کشور و حدود دو هزار نفر در این همایش حضور خواهند داشت. همچنین ۴۰۰ شرکت خارجی نیز به این همایش خواهند آمد.
قربانی با اشاره به برگزاری نمایشگاه خودروی تهران، تصریح کرد: بلافاصله بعد از همایش نمایشگاه خودروی تهران برگزار خواهد شد که مهمانان همایش به بازدید از آن خواهند پرداخت.
دبیر چهارمین همایش بین المللی خودرو در پاسخ به پرسش میزان، مبنی اینکه آیا قرارداد سیتروئن و رنو در این همایش به امضا خواهد رسید یا خیر، بیان کرد: یک سری از قراردادها بسته شده و یک سری هم در حال مذاکره هستند. هنوز اعلام نشده که در آنزمان به امضا خواهد رسید.
وی افزود: در هفته های پیش رو خبرهای خوبی در صنعت خودرو به گوش خواهد رسید. ما امیدواریم در حاشیه همایش بتوانیم خبر امضای قراردادها را اعلام کنیم.
مجتبی نظری، رئیس شورای هماهنگی چهارمین همایش بین المللی خودرو نیز گفت: در این همایش از شرکت های برتر در خدمات پس از فروش تقدیر خواهد شد.
وی ادامه داد: براساس دستور وزیر محترم صنعت، فرآیند صحیح خدمات پس از فروش در حاشیه نمایشگاه خودروی تهران توسط شرکت های برتر به نمایش گذاشته خواهد شد.
نظری افزود: امیدواریم بعد از این همایش شاهد یک تحول در عرصه خدمات پس از فروش باشیم.
رئیس شورای هماهنگی چهارمین همایش بین المللی خودرو با اشاره به قراردادهای خودرویی، تصریح کرد: فردا بزرگترین قرارداد تولید گیربکس در زنجان با مشارکت شرکت پانچ بلژیک به امضا خواهد رسید. گیربکس های تولیدی این شرکت بر روی خودروهای دنا و ساینا سوار خواهد شد.
وی افزود: ایدرو با مجموعه سازان بزرگی در حال مذاکره است که امیدواریم نتایج این مذاکرات به چهارمین همایش بین المللی خودرو برسد.
مهمترین مهمانان خارجی همایش بین المللی خودرو کدامند؟
امیر رزاقی، مجری چهارمین همایش بین المللی خودرو ، در نشستی خبری درباره مهمانان خارجی همایش، گفت: ۵۰۰ مهمان خارجی در این همایش حضور دارند. فرانسوی ها با یک هیات ۱۰۰ نفره به این همایش خواهند آمد.
وی ادامه داد: ترکیه، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، ژاپن، کره و چین، بزرگترین هیات ها را برای حضور در این همایش دارند.
رزاقی اظهار کرد: مدیرعامل های شرکت های بزرگ نظیر پژوسیتروئن و اسکانیا در این همایش حضور دارند و سایر شرکت ها نیز با مدیران منطقه ای به این همایش خواهند آمد.
خبرگزاری میزان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين