امروز : جمعه, ۳ بهمن , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/05/12 - 11:47 ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت آل‌سعود با اعدام آیت‌الله شیخ نمر به سرنگونی نزدیک‌تر می‌شود

به گزارش بابل نومه، عضو هیئت علمی جامعه المصطفی(ع) در گفت‌و‌گو با تسنیم:

 

آیت‌الله شیخ نمر

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با اشاره به پیامدهای اعدام آیت‌الله نمر گفت: این‌گونه حوادث منشأ انقلاب‌های بزرگ‌تر می‌شود و دولت آل‌سعود بداند با اعدام آیت‌الله نمر ریشه خود را نابود کرده و بنیاد حکومت آل‌سعود با این اعدام متزلزل می‌شود.
آیت الله محسن غرویان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به خبر رسانه‌های سعودی مبنی بر قصد رژیم آل سعود بر اعدام آیت‌الله نمر از علمای برجسته شیعه عربستان اظهار داشت: صدور حکم اعدام آیت الله نمر در شرایط حساسی که عربستان در حال کشتار و بمباران زنان و کودکان یمنی است در جهت ایجاد فشار سیاسی بیشتر علیه شیعیان یمن است.

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی(ع) العالمیه افزود: صدور حکم اعدام آیت الله نمر مبنای شرعی و فقهی ندارد و صرفاً حکمی سیاسی جهت ترساندن علما و رهبران شیعه در یمن است که یک تهدید سیاسی و فیزیکی است.

آیت الله غرویان با اشاره به پیامدهای حکم اعدام آیت الله شیخ نمر بیان کرد: اگر این حکم اجرا شود احساسات شیعیان کشورهای اسلامی ایران، افغانستان، عربستان و پاکستان تحریک می‌شود.

استاد حوزه و دانشگاه با تأکید بر لزوم بازنگری حکم اعدام شیخ نمر توسط دولت آل سعود عنوان کرد: انقلاب کشور‌ها از همین اقدامات آغاز می‌شود و ممکن است اعدام عالم شیعی منشأ حرکت فراگیر در عربستان شود و بنیاد آل سعود را براندازد و امیدواریم هرچه زود‌تر فتنه آل سعود از سر مسلمانان برداشته شود.

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی اظهار داشت: این‌گونه حوادث منشأ انقلاب‌های بزرگ‌تر می‌شود و آل سعود این موضوع را بداند که با اعدام آیت الله نمر ریشه خود را کنده و بنیاد حکومت آل سعود با این اعدام متزلزل می‌شود.

آیت الله غرویان با تأکید بر لزوم اعتراض همگانی علیه صدور حکم اعدام آیت الله نمر بیان کرد: ملت ما باید به ابراز تنفر نسبت به آل سعود بپردازد و علما در درس‌ها و بیانات خود نسبت به اقدامات دولت آل سعود ابراز انزجار کنند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين