امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جان باختن دو نفر از کارگران خط انتقال برق در ارتفاعات جیرفت

به گزارش بابل نوین، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از اعزام یک فروند بالگرد به ارتفاعات جبالبارز جیرفت خبر داد و گفت: جستجو برای پیدا کردن سه تن از کارگران خط انتقال پروژه برق همچنان ادامه دارد.

“علی گنج کریمی” از جان باختن دو تن از کارگران خط انتقال برق در ارتفاعات جبالبارز به علت برف و بوران خبر داد و گفت: روز گذشته پس از دریافت خبر مبنی بر گرفتار شدن شش تن از کارگران خط انتقال پروژه برق در ارتفاعات جبالبازر جیرفت ، بلافاصله سه اکیپ امدادی از شهرستان جیرفت اعزام شد.
وی با بیان این که به دلیل شرایط نامساعد جوی و عدم دسترسی از طریق  راههای زمینی، بلافاصله پس از انجام مقدمات یک فروند بالگرد به همراه سه تیم تخصصی کوهستان به منطقه اعزام شد.
گنج کریمی افزود: شش نفر در این منطقه مشغول کار بودند که سه نفر در ارتفاعات به منظور بستن دکل حضور پیدا می کنند و سه نفر دیگر هم در کار گاه مشغول کار بوده اند.
وی گفت: دو نفراز سه نفری  که در ارتفاعات  مشغول بستن دکل بوده اند متاسفانه از ارتفاعات جالبارز به پایین پرت شده و به علت سرمازدگی فوت کردند و یک نفر هم که زخمی شده بود؛ موفق به رساندن خود به پایین می شود.
گنج کریمی اظهار داشت:یک جسد در ارتفاعات سه هزار و ۲۰۰ متری از سطح دریا پیدا و به شهرستان جیرفت انتقال داده شده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت:دسترسی به جسد دیگر سخت و زمان بر است وامدادگران هلال احمر در حال تلاش برای دسترسی به جسد و انتقال  آن به شهرستان جیرفت هستند.
وی افزود: به دلیل شرایط نامساعد جوی، امروز تاکنون بالگرد موفق به پرواز به منطقه نشده است و از سرنوشت دقیق سه نفر اعلام شده، خبری نداریم.
گنج کریمی با یادآوری این که به محض بازگشایی مسیر توسط عوامل مربوطه از طریق زمینی نیز عوامل امدادی در محل حادثه حاضر خواهند شد اظهار داشت: در صورت شرایط مساعد جوی، بالگرد امدادی نیز به منطقه اعزام می شود.
منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين