امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مجموعه‌هایی برای آموزش سه ساله‌ها منتشر شد

انتشارات آبرنگ مجموعه چهار جلدی «اولین کتاب عبادت من» و مجموعه پنج جلدی «بچه‌های کاموایی» نوشته امیرهوشنگ اقبال‌زاده را برای کودکان سه ساله منتشر کرد.

به گزارش بابل نوین،انتشارات آبرنگ مجموعه چهار جلدی «اولین کتاب عبادت من» و مجموعه پنج جلدی «بچه‌های کاموایی» نوشته امیرهوشنگ اقبال‌زاده را برای آموزش مفاهیم مختلف به کودکان سه ساله منتشر کرده است.

در مجموعه پنج جلدی «بچه‌های کاموایی» مفاهیمی مانند تعاملات اجتماعی، شناخت مفهوم عدد، رنگ، شکل و … به کودکان آموزش داده می‌شود. عناوین این مجموعه عبارتند از «بهترین کار»، «یکی یکی»، «رنگ‌های شاد»، «چه شکلی» و «یکی بس است».

در بخشی از مقدمه این مجموعه نوشته شده است: «مجموعه پنج جلدی بچه‌های کاموایی، مفاهیم اجتماعی و رفتارهای درست در هنگام بازی و دیگر تعاملات اجتماعی و شناخت مفهوم عدد، رنگ، شکل را به نحو سرگرم‌کننده و شاد با شخصیت‌های جذاب کاموایی، ارائه می‌کند و یک فضای آموزشی متفاوت را برای کودکان حدود سه ساله ایجاد می‌کند. اولیا و مربیان گرامی می‌بایست ضمن صحبت درباره هر تصویر به نکته‌های آموزشی و تربیتی به طور مستقیم اشاره کنند تا مفاهیم مورد نظر در ذهن کودک روشن شود و در ضمن سعی نمایند درباره هر تصویر از زاویه‌های مختلف با کودک بحث و گفت‌وگو کنند همچنین درباره نظر شخصی کودک در خصوص تصویرهایی که می‌بیند، سوال بپرسند…»

مجموعه پنج جلدی «بچه‌های کاموایی» با شمارگان پنج هزار نسخه و قیمت ۷۵ هزار ریال برای هرجلد منتشر شده است.

مجموعه چهار جلدی «اولین کتاب عبادت من»
در مجموعه چهار جلدی «اولین کتاب عبادت من» مسائل اعتقادی، پرورشی و اخلاقی به کودکان آموزش داده می‌شود. عناوین این مجموعه عبارتند از «لطفا خدا جون»، «صبح بخیر خداجون»، «شب ‌بخیر خداجون» و «متشکرم خداجون».

در بخشی از مقدمه این مجموعه نوشته شده است: «امروزه در اکثر فرهنگ‌ها توجه خاصی به تربیت و پرورش روح و روان و بعد معنوی کودکان می‌شود، که این امر می‌تواند به چالش دنیای مجازی و بازی‌های کامپیوتری که متاسفانه بیشتر اوقات کودکان سراسر دنیا را به خود معطوف داشته مقابله کند. ادبیاتی که این روزها کودکان از آن بهره می‌گیرند خیلی با افکار و عقاید بزرگ‌ترها هماهنگ نیست. لکن بر آن شدیم تا محتوایی تولید کنیم که از دوران کودکی به مسائل اعتقادی، پرورشی و اخلاقی توجه شایان و شایسته‌ای داشته باشیم و شاهد کودکانی باشیم که به حقوق یکدیگر احترام می‌گذارند و با شادی و دوستی تعامل دارند…»

مجموعه چهار جلدی «اولین کتاب عبادت من» با شمارگان پنج هزار نسخه و قیمت ۷۵ هزار ریال برای هرجلد منتشر شده است./ز

ایبنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين