امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۶:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

محسن رضایی: به یمن موشک نداده‌ایم/ از روسیه گرفته‌اند

حمله یمنی ها به مواضع سعودی طبیعی است، این اقدام مانند همان اقدامی است که لبنانی ها با صهیونیست ها انجام می دادند.

به گزارش بابل نوین،سرلشکر محسن رضایی گفت: اینکه گفته می شود ایران به یمن اسلحه و مهمات داده است دروغی بیش نیست، یمنی ها از قدیم و قبل از جنگی که سعودی ها به آنها تحمیل کند موشک داشته اند، آنها از گذشته تعداد زیادی موشک از روسیه گرفته بودند.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: پس از رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، سه جلسه طولانی و خوب در مجمع تشخیص مصلحت نظام داشتیم که همه این جلسات به خوبی اداره شد و مشکلی در زمینه اداره مجمع پیش نیامد.
وی ادامه داد: دولت، مجلس و سایر اعضا فعالانه در جلسات شرکت کردند و همچنین دیدگاههای خوبی را در خصوص برنامه ششم بیان کردند.
رضایی افزود: مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام{literal}{{/literal}در خصوص برنامه ششم{literal}}{/literal} امروز در اختیار اعضای شورای نگهبان قرار گرفت که به مجلس ابلاغ شود.
سرلشکر رضایی فرمانده اسبق سپاه در بخش دیگر گفت و گو گریزی هم به حمله موشکی یمنی ها به ریاض زد و گفت: حمله یمنی ها به مواضع سعودی طبیعی است، این اقدام مانند همان اقدامی است که لبنانی ها با صهیونیست ها انجام می دادند.
وی افزود: ملت هایی که ابتدا تحت هجوم قرار می گیرند مدتی طول می کشد تا بتوانند توانایی های لازم را به دست بیاورند؛ امروز مردم یمن آرام آرام به سمت خودیابی پیش رفته اند و آنها توانایی هایشان روز به روز بیشتر می شود.
فرمانده اسبق سپاه در خاتمه بیان کرد: اینکه گفته می شود ایران به یمن اسلحه و مهمات داده است دروغی بیش نیست، یمنی ها از قدیم و قبل از جنگی که سعودی ها به آنها تحمیل کند موشک داشته اند، آنها از گذشته تعداد زیادی موشک از روسیه گرفته بودند./م

منبع : صراط

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين