امروز : سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۹:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تحقق شعار ما می توانیم با تلاش جهادی پلیس

شعار ما می توانیم با تلاش جهادی پلیس در برقراری نظم و امنیت اجتماعی محقق خواهد شد.

به گزارش بابل نوین، به  نقل از باشگاه خبرنگاران جوان سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران در جمع فرماندهان ومسئولان انتظامی استان با بیان اینکه شعار ما می توانیم با تلاش جهادی پلیس در برقراری نظم و امنیت اجتماعی محقق خواهد شد، گفت: با تلاش جهادی و حضور فعال و هوشمندانه کارکنان در عرصه نظم و امنیت به موفقیت های خوبی در همه حوزه ها خواهیم رسید.

وی افزود: یکی از اهداف طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، افزایش اعتماد عمومی و جلب مشارکت حداکثری مردم در برقراری نظم و امنیت است.

سردار میرفیضی گفت: پلیس با رویکرد جامعه محوری بدنبال افزایش اعتماد عمومی، مقبولیت، افزایش مشارکت های عمومی در راستای تولید امنیت اجتماعی است.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اجرای طرح ظفر در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در استان، افزود: برابر نظرسنجی های به عمل آمده، مردم استان اقبال مناسبی به پلیس دارند و در مجموع از عملکرد پلیس راضی هستند.

سردار میرفیضی با اشاره به روزهای پایانی سال و ضرورت برقراری نظم و امنیت در این ایام گفت: از حالا تمهیدات و تدابیر لازم را باید پیش بینی و طرح ریزی کرد.

وی به نقش مهم رسانه ها در راستای فرهنگ سازی و آگاه سازی عمومی در جامعه اشاره کرد و بر استفاده از این ظرفیت در ایام نوروز و روزهای پایانی سال جهت پیشگیری از جرایم تاکید کرد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين