امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان
وزیر ورزش و جوانان :

تاییدیه مراکز مشاوره ازدواج سندی برای ثبت ازدواج بشود

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدواریم تاییدیه مراکز مشاوره ازدواج به عنوان سندی برای ثبت ازدواج مد نظر قرار گیرد البته شاید چنین خواسته‌ای رویایی باشد ولی کارهای بزرگ با برداشتن قدم اول باید شروع شود.

به گزارش بابل نوین، مسعود سلطانی فر در مراسم اعطای پروانه مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده افزود: رشته‌های مختلف مرتبط با علوم انسانی از ارزش و اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند و کشورهای توسعه یافته تمرکز زیادی بر این علوم دارند ولی کمتر به این رشته‌ها می‌پردازیم.

وی با بیان اینکه ازدواج نیز یکی از مقوله‌های مهم علوم انسانی است، گفت: در ۲۰، ۳۰ سال اخیر ، امکانات مادی و پشتیبانی‌های لازم برای ازدواج بهتر شده است اما آمار طلاق افزایش یافته، در این شرایط به نظر می‌رسد باید روی علوم انسانی و شاخه‌های مختلف آن به ویژه شاخه‌هایی که مربوط به تربیت مردم و پرورش آنان است توجه بیشتری بکنیم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: لازم است آموزش‌های لازم را در زمینه‌های مربوط به تربیت و پرورش به مردم بدهیم و نیمه پر لیوان را ببینیم.

وی اضافه کرد: مردم مسئولان را به عنوان باب الحوائج خود می‌بینند. ما باید این موضوع را قدر بدانیم و در جهت باز کردن گره‌ای از مشکلات مردم گام برداریم.

سلطانی فر در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی نظام جمهوری اسلامی دستاوردهای مهمی داشته است و در سه و سال و نیم اخیر نیز دستاوردهای خوبی داشته‌ایم که بهترین آن برداشته شدن سایه جنگ از کشور است. لازم است هر کدام در جایگاه خود فکر و تلاش کنیم و امیدواریم بتوانیم آینده روشن تری را رقم بزنیم./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين