امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سومین تغییر در مدیریت باشگاه استقلال اهواز

به گزارش بابل نوین، باشگاه استقلال اهواز که تاکنون شش مربی را در این فصل انتخاب کرده، در بحث مدیریتی نیز هت‌تریک کرد.

ارسطو جهانداری در خصوص استعفای آرش مطلبیان از مدیرعاملی این باشگاه اظهار داشت: مطلبیان مشغله کاری زیادی داشت و به همین دلیل به او پیشنهاد دادیم به عنوان قائم مقام در باشگاه حضور داشته باشد اما او استعفا کرد.

وی افزود: مطلبیان اصلاً در تمرینات و مسابقات کنار تیم نبود. او به دلیل مشغله زیادی که داشت قرارداد‌ها را نیز امضا نمی‌کرد و حاضر نبود در کنار تیم باشد و به مسائل باشگاه‌ها رسیدگی کند.

مالک باشگاه استقلال اهواز در خصوص متن استعفا نامه مطلبیان و اینکه او گفته بود جهانداری به فکر نتیجه گرفتن تیم نبوده و فقط به دنبال اخراج سیاوش بختیاری‌زاده بوده است، تصریح کرد: به هیچ عنوان چنین چیزی صحت ندارد. وقتی تیم یک مربی در زمین خودش پنج گل می‌خورد معلوم است وضعیت چگونه است. از پنج بازی که هدایت تیم را بختیاری‌زاده بر عهده داشت سه امتیاز گرفته بودیم و این اصلاً رضایت‌بخش نبود. مطمئنم اگر بختیاری‌زاده می‌ماند شرایط تیم بدتر می‌شد.

جهانداری با تأکید بر اینکه هیچ مالکی نیست که بخواهد تیمش نتیجه نگیرد، خاطرنشان کرد: کدام مالک است که بخواهد سرمایه‌اش به باد برود؟ مگر دیوانه‌ام که دنبال نتیجه نگرفتن تیمم باشم؟ واقعیت این است که بختیاری‌زاده فقط به دلیل کسب نتایج ضعیف از تیم کنار گذاشته شد و مطلبیان هم به دلیل مشغله کاری که داشت نتوانست کنار تیم باشد.

وی در پایان گفت: عزیز صادقی از این پس به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه فعالیت خواهد کرد.

استقلال اهواز تاکنون در فصل جاری ۶ مربی عوض کرده و در بُعد مدیریتی هم مطلبیان مدیرعامل مستعفی این باشگاه پس از کارون یعقوبی به عنوان مدیرعامل انتخاب شد که جای خود را به صادقی داد.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين