امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان:

آزادی‌خواهی جوانان را فرصتی در جهت رشد و توسعه اقتصادی بدانیم

معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: آزادی خواهی جوانان را یک فرصت در جهت رشد و توسعه اقتصادی بدانیم، همانطور که در حماسه شکوهمند انقلاب اینگونه بود.

به گزارش بابل نوین، بنابر اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد رضا رستمی معاون وزارت ورزش وجوانان در سفری به شهرستان نهاوند علاوه بر بازدید از پروژه های عمرانی در حوزه جوانان و ورزش ، حضور در یادواره شهدا و حضور در جلسه شورای اداری با حضور نماینده محترم شهرستان نهاوند در مجلس و فرماندار و جوانان شهرستان در صحبت های کوتاهی گفت: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به عنوان شعار اصلی انقلاب و وجه ممیزه نظام برای جامعه و جهانیان محسوب می شود و باید پایدار آن باشیم.

وی با اشاره به تلاش های صورت گرفته در تسهیل وام ازدواج برای جوانان گفت: در ١٠ ماهه اول سال ٩۵ بیش از ۸۰۰ هزار وام ازدواج ۱۰میلیونی پرداخت شده است.

رستمی همچنین از بیمه ازدواج و دیگر برنامه های وزارت درحوزه ازدواج اشاره کرد و گفت: بیش از ٣٠٠ مرکز مشاوره ازدواج و خانواده تا پایان کار این دولت راه اندازی شده و در سراسر کشور به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

وی در خصوص حمایت مالی از جوانان بخصوص در راستای اقتصاد مقاومتی و کار آفرینی گفت: تا سقف یک میلیارد ریال از طرح ها و ایده های کارآفرینی جوانان در قالب سمن های جوانان حمایت خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از مسئولین جوانان و مدیران استان همدان گفت: همدان یکی از فعالترین استان های کشور در حوزه جوانان است که امیدواریم این رشد خود را ادامه دهد.

معاون جوانان وزیر ورزش و جوانان با تاکید دوباره بر این نکته که تاپایان دولت ۲۵۰۰سمن مجوز فعالیت دریافت می کنند، گفت: ازطرح های حوزه اسیب های اجتماعی سازمان های مردم نهاد جوانان حمایت ویژه خواهیم داشت.

وی در ادامه ضمن تبریک ایام دهه فجر و نقش پر رنگ جوانان در این حماسه ملی، افزود: جوانان در روند پیروزی انقلاب و حماسه دفاع مقدس نقش کلیدی بر عهده داشتند و اکنون در شرایط اقتصادی امروز و برای نیل به رشد و توسعه اقتصادی و رفاه عمومی نیز این نقش را باید همین جوانان بر عهده بگیرند و این به سود هم جوانان و هم دولت است.

رستمی با موانع و احساس نگرانی های بی جهتی که در برخی امور نسبت به نسل جوانان دارند اشاره کرد و گفت: آزادی گوهر ارزشمند و انگیزه بخشی است، باید آزادی خواهی جوانان را فرصت بدانیم تا شاهد توسعه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در کشور باشیم./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين