امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۰:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نفت دربی تهران را برد؛ صنعت نفت دربی خوزستان را باخت

به گزارش بابل نوین، تیم فوتبال نفت مقابل میهمانش پیکان به پیروزی رسید.

در ادامه هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال ایران، نفت تهران از ساعت ١۵:٣٠ در ورزشگاه تختی تهران، میزبان پیکان بود که این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک به سود نفت به پایان رسید.

دو گل نفت را در این دیدار ارسلان مطهری در دقیقه ٢۵ و ایگور پراهیچ در دقیقه ۵٧ به ثمر رساندند. تک گل پیکان را هم صادق بارانی در دقیقه ۷۹ به ثمر رساند.

با این نتیجه شاگردان دایی ٢٩ امتیازی شدند.

استقلال خوزستان از سد صنعت نفت آبادان گذشت

تیم فوتبال استقلال خوزستان با یک گل موفق شد تیم صنعت نفت آبادان را شکست دهد.

دیدار تیم‌های استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با برتری یک بر صفر آبی‌های خوزستانی به پایان رسید. در این بازی که در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد تنها شاهد یک گل بود که آن را محمد طیبی در دقیقه پنجم به ثمر رساند.

در نیمه اول این دیدار تیم استقلال خوزستان بازی برتری را نسبت به حریفش ارائه داد اما در نیمه دوم تیم استقلال خوزستان برای جبران نتیجه بازی را در اختیار گرفت و حتی یکبار شادکام می توانست دروازه استقلال خوزستان را باز کند اما شیخ ویسی مانع از این اتفاق شد. در ادامه این دیدار تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه بی حاصل بود تا ساتقلال خوزستان به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کند.

استقلال خوزستان با این پیروزی ۲۹ امتیازی شد و به لطف تفاضل بهتر موقتا در رده شش قرار بگیرد. صنعت نفت آبادان هم با ۲۲ امتیاز همچنان در رده دوازدهم باقی ماند.

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين