امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۱:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۴ اولویت کشور در بودجه ۹۶

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت‌: دولت برای بودجه سال ۹۶کشور ۴ اولویت را درنظر گرفته است.

به گزارش بابل نوین،  محمد باقر نوبخت صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سفر رئیس جمهور ۲ سال قبل به گلستان تصمیماتی گرفته شد که تاکنون برای استان گلستان همه آنها محقق شده که استاندار در جلسه همه آنها را گزارش می‌دهد.

وی تاکید کرد: علاوه بر مصوبات سفر و تحقق آنها براساس رونق و شتاب حرکت در گلستان، خرید تضمینی محصولات کشاورزی به ویژه ‌گندم را در برنامه داریم که سال گذشته بیش از ۱۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان گندم به صورت تضمینی در سراسر کشور خریداری شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: یکی دیگر از اولویت‌های ‌دولت در یک لایحه بودجه سال ۹۶، ‌افزایش سطح اشتغال به ویژه در مناطق روستایی است.‌

نوبخت تاکید کرد: در کنار همه این فعالیت‌ها در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان تصمیماتی گرفته می‌شود که به پیشرفت استان شتاب بیشتری خواهد داد.

وی درباره اولویت‌های بودجه‌ای سال ۹۶ ‌تصریح کرد: ۴ اولویت از سوی دولت برای ۱۲۰ هزار میلیارد تومان بودجه سال آینده که خوشبختانه مجلس آن را به ۳۴۵ هزار میلیارد تومان افزایش داد‌ در نظر گرفته شده است که شامل آب، فاضلاب، محیط زیست و حمل و نقل ریلی است.

سخنگوی دولت تاکید کرد: این اولویت‌ها در استان گلستان هم جزو اولویت‌هایی است که ۱۰ هزار میلیارد تومان از ۶۲۷ هزار میلیارد تومان تملک دارایی سرمایه  به خود اختصاص داده است./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين