امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۰:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان
میزبانی شطرنج بانوان جهان اتفاق بزرگی است

سلطانی‌فر: می‌خواهیم میزبانی‌های مختلفی به ویژه در بخش بانوان داشته باشیم

وزیر ورزش و جوانان میزبانی مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان جهان را یک اتفاق بزرگ عنوان کرد.

به گزارش بابل نوین، مسعود سلطانی‌فر در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان جهان اظهار داشت: فکر می‌کنیم بعد از اجرای برجام، رویکرد خوبی در سایر کشورها برای تعامل با ایران به وجود آمده است که‌ از جمله آنها می‌توان به ورزش اشاره کرد.

وی افزود: هر کشوری که بتواند با سایر کشورها در مسائل مختلف تعامل داشته باشد، می‌تواند در مسیر حرکت به سمت رد و توسعه موفق باشد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: خوشبختانه با تقاضاهای میزبانی ایران برخورد خوبی شده و این میزبانی‌ها اتفاق می‌افتد. ما بنا داریم از این ظرفیت استفاده کنیم و میزبانی‌های مختلفی به خصوص در بخش بانوان را بگیریم.

سلطانی‌فر عنوان کرد: میزبانی مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان جهان اتفاق بزرگی است و می‌تواند در رشد این رشته و انگیزه دادن به نوجوانان تاثیر زیادی داشته باشد.

وی گفت: هر گونه گسترش تعامل باعث رشد بیشتر و افزایش انگیزه می شود و موقعیتی را بوجود می‌آورد آورد تا در رشته های دیگری که حق مان است، مقام های خوبی کسب کنیم.

سلطانی فر در پایان گفت: ما در حدی که امکان‌پذیر بود و حتی بالاتر از سقف بودجه فدراسیون شطرنج به این فدراسیون کمک کرده این و مابقی مسائل مالی مربوط به این تورنمنت از طریق اسپانسر تامین می‌شود./ص

تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين