امروز : سه شنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۱:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رکورد پرداخت تسهیلات ازدواج در سال ۹۵ شکسته شد

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه رکورد پرداخت تسهیلات ازدواج در سال 95 شکسته شد، گفت: البته هدف اصلی ما پرداخت یک میلیون و 200 هزار وام ازدواج بود، اما در صورتی که میزان اعطای وام ازدواج به یک میلیون فقره برسد، یک رکورد بی سابقه در سیستم بانکی را به ثبت می‌رساند.

به گزارش بابل نوین، علی اصغر میرمحمد صادقی ، در مورد روند اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، اظهار داشت: از ابتدای مرداد ماه امسال هدف گذاری شد که ماهیانه ۱۵۰ هزار فقره وام ازدواج پرداخت شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۳۰ تا ۸۵۰ هزار فقره وام ازدواج پرداخت شده و امیدواریم این رقم تا پایان سال به یک میلیون فقره وام ازدواج برسد.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه رکورد پرداخت تسهیلات ازدواج در سال ۹۵ شکسته شد، گفت: البته هدف اصلی ما پرداخت یک میلیون و ۲۰۰ هزار وام ازدواج بود، اما در صورتی که میزان اعطای وام ازدواج به یک میلیون فقره برسد، یک رکورد بی سابقه در سیستم بانکی را به ثبت می‌رساند.

میرمحمد صادقی تصریح کرد: پرداخت یک میلیون وام ازدواج در سال ۹۵ در شرایطی انجام می‌شود که مبلغ وام از ۳ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است./ص

افکارنیوز

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين