امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آمریکایی‌ها میزبان ال‌کلاسیکو می‌شوند؟

به گزارش بابل نوین، دو رقیب سنتی فوتبال باشگاهی اسپانیا درحال رایزنی برای برگزاری یک بازی رو در رو در خاک آمریکا هستند.

به نقل از نشریه مارکا، احتمال دارد که تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در اردوی پیش فصل تابستانی خود در شهر میامی آمریکا به مصاف یکدیگر بروند.

رئال و بارسا سال ۲۰۱۷ نیز مطابق هر سال در تورنمنت جام قهرمانان بین‌المللی که جام دوستانه است شرکت خواهند داشت اما امسال برخلاف سال‌های قبل این دو تیم قصد دارند یک بازی رودرو انجام دهند و گزارش‌ها حاکی از آن است که آنها قصد دارند در شهر میامی این بازی را انجام دهند.

اگرچه مسئولان برگزار جام قهرمانان بین‌المللی برگزاری ال‌کلاسیکو در خاک آمریکا را هنوز نه رد و نه تأیید کرده‌اند، رئالی‌ها پذیرفته‌اند که یکی از بازی‌های دوستانه اردوی پیش فصل‌شان را در استادیوم هارد راک در شهر میامی برگزار کنند و از قرار معلوم قرار است که این بازی به سبک بازی سوپربال فوتبال آمریکایی برگزار شود به طوری که برای بین دو نیمه و در ابتدای آن مراسم خاصی در نظر گرفته شده است.

جام قهرمانان بین‌المللی یک اردوی تابستانی پیش فصل است که از ۴ سال پیش برگزار می‌شود و اکثر بزرگان فوتبال اروپا در آن شرکت می‌کنند. این رقابت‌ها در چهار قاره دنیا (آمریکا، اروپا، آسیا و اقیانوسیه) برگزار می‌شود.

امسال در صورتی که توافق‌های لازم برای رویارویی رئال و بارسا صورت بگیرد تا این دو تیم بعد از ۲۵ سال اولین ال‌کلاسیکوی دوستانه‌شان را انجام دهند، جام قهرمانان بین‌المللی جذابیتی دوچندان خواهد یافت.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين