امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سفر به دنیای نخبگان در برنامه «صفر تا صد» شبکه چهار

صفر تا صد عنوان برنامه جدید شبکه چهار سیما است که از 28 بهمن پخش آن آغاز می شود.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما؛ برنامه «صفر تا صد» به تهیه‌کنندگی مریم فیروزی در قالب سخنرانی‌های ۱۵ دقیقه‌ای تلاش‌ها، تجربیات و ایده‌های پژوهشگران و نخبگان را بازگو می‌کند.

این برنامه که در گروه دانش شبکه چهار سیما تهیه و تولید می‌شود، قصد دارد تا در راستای ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی و فرهنگ‌سازی در خصوص اقتصاد دانش بنیان، فرصتی در حدود پانزده دقیقه را در اختیار پیشتازان فعالیت‌های علمی و بنیانگذاران شرکت‌های دانش بنیان قرار دهد تا در حضور تماشاگران از تجربیات و مهمترین عوامل موفقیت‌های خود در  زمینه کار و فعالیت‌هایشان بگویند.
هرکدام از نخبگان و مخترعان با حضور در این برنامه قرار است، تا داستان موفقیت خود را از ابتدا تا انتها و فراز و نشیب‌هایی را که در این مسیر طی کرده‌اند، بازگو کنند و به همین خاطر «صفر تا صد» به عنوان نام برنامه انتخاب شده است.
شایان ذکر است؛ فراخوان این برنامه تلویزیونی به صورت تیزر از شبکه چهار سیما پخش شده و از افرادی که از رساله دکترای خود دفاع کرده‌اند، صاحبان شرکت های دانش بنیان و مخترعان برای شرکت در این برنامه دعوت به عمل آمده است.
برنامه «صفر تا صد» با پخش دو روز در هفته در کنداکتور شبکه چهار سیما جانمایی شده است و قرار است، از این هفته پنجشنبه ها ساعت ۲۲:۳۰ و جمعه ها ساعت ۱۷ از شبکه چهار پخش شود./ص
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين