امروز : سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برد پرگل تراکتورسازی برابر ذوب آهن

به گزارش بابل نوین،  تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و یکم لیگ برتر موفق شد از سد ذوب آهن بگذرد و اختلاف امتیازش با پرسپولیس را کمتر کند.
در ادامه مسابقات هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال و از ساعت ۱۵ امروز شنبه، تیم های تراکتورسازی و ذوب آهن به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۴ بر یک به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

تراکتورسازی در این بازی خانگی به خوبی قدر موقعیتهایش را دانست و در همان نیمه اول کار را تمام کرد. ابتدا محمد ایران پوریان (۶ – پنالتی) و سپس لوسیانو ادینیو (۳۱) برای تراکتورسازی گلزنی کردند.

در ادامه مهدی رجب زاده (۳۵) روی یک ضربه کاشته، گل اول ذوب آهن را به ثمر رساند تا اختلاف گل ها به حداقل برسد. با این حال شادی گل ذوب آهن دوام زیادی نیاورد و محمد ابراهیمی (۳۹) گل سوم را برای تیم قلعه نویی به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه ۳ بر یک تمام شود.

در نیمه دوم هم دو تیم موقعیتهایی روی دروازه همدیگر خلق کردند ولی تا دقایق تلف شده راه به جایی نبرد. در نهایت مهدی کیانی (۹۴) موفق شد یکی از این فرصتها را به گل تبدیل کند تا مسابقه با نتیجه ۴ بر یک به سود تراکتورسازی به اتمام برسد.

تراکتورسازی با این برد ۴۱ امتیازی شد تا یک روز قبل از دربی پایتخت، فاصله امتیازاتش را با تیم پرسپولیس به عدد ۶ برساند.

منبع:مهر

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين