امروز : سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیش‌بینی هنرمندان از نتیجه دربی هشتاد و چهارم

در آستانه برگزاری دربی هشتاد و چهارم تهران، چند تن از چهره‌های هنری در رشته‌های مختلف هنری، نتیجه این دیدار مهم و حساس را پیش‌بینی کردند.

به گزارش بابل نوین، در آستانه برگزاری دربی هشتاد و چهارم تهران، چند تن از چهره‌های سرشناس در رشته‌های مختلف هنری، در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان؛ نتیجه این دیدار مهم و حساس را بنا بر علاقه‌مندی و ارزیابی خود از روند جدول لیگ‌برتر، پیش‌بینی کرده‌اند.

حامد محضرنیا: به نظرم پرسپولیس بازی را می‌برد
حامد محضرنیا خواننده پاپ در خصوص دربی استقلال و پرسپولیس، گفت: من از ابتدا طرفدار ذوب‌آهن بودم و هستم اما در بین تیم‌های پایتخت طرفدار پرسپولیس‌ام.
وی در خصوص خاطره خود از این بازی مهم، اظهار داشت: من یکی از بهترین خاطره‌هایم در این بازی رقم خورده است فصل گذشته که پرسپولیس ۰-۱ بازی را برد من در استادیوم چند آهنگ خواندم و یکی از بهترین اجراهایم بود و پخش زنده از تلویزیون پخش شد.
من و آقای مهدوی‌کیا و نوازی کنار هم بودیم و ۱۵ دقیقه قبل از بازی اجرا داشتم البته ۴-۰ بازی گذشته هم خیلی لذت بخش بود.
وی در خصوص طرفداران فوتبال با موسیقی تصریح کرد: طرفداران این ورزش به خصوص فوتبال در دنیا هم پر بیننده هستند، معروفترین خواننده ایران یک سالن دو هزار نفر را پر کند اما برای یک مسابقه فوتبال صدهزار نفر به ورزشگاه می‌آیند.
محضرنیا خاطرنشان کرد: اگر شرایط فراهم باشدبه ورزشگاه می‌رویم امیدواریم در لیگ پرسپولیس قهرمان شود ذوب‌آهن هم دوم و در جام حذفی هم نفت قهرمان شود.
مجید خراطها: ۱-۲ پرسپولیس برنده است
مجید خراطها خواننده پاپ نیز در خصوص بازی دربی یکشنبه، گفت: من نسبت به دو تیم بی‌طرف هستم از بزرگان هر دو تیم از دوستان من هستند و با بیشتر بازیکنان استقلال و پرسپولیس رفاقت دارم.
وی ادامه داد: حس‌ام چند سال یکبار درست می‌گوید پیش‌بینی می‌کنم با توجه به اینکه پرسپولیس وضعیت بهتری دارد همچنین استقلال هم روحیه خوبی بابت بازی با السد به دست آورد اما قصد تخریب و حمایت از تیمی ندارم بلکه حس می‌کنم پرسپولیس ۱-۲ برنده بازی است.
خراطها خاطره خود را از دربی اینگونه بیان کرد: دربی از بچگی هیجان داشت همیشه به خاطر هیجان و حساسیت بازی باعث می‌شود که بازی‌ها مساوی شود و بازی‌های زیبایی نمی‌بینم.
خواننده پاپ خاطرنشان کرد: روز یکشنبه در استودیوم آزادی با دوستان بازی را با تمام هیجان می‌بینیم.
عبدالله روا: بهترین حالت برای استقلال مساوی است
عبدالله روا مجری تلویزیون نیز بااشاره به دربی روز یکشنبه استقلال و پرسپولیس، گفت: با توجه به اینکه پرسپولیس نتیجه صبر خودش را می‌گیرد و تماشاگران این تیم با اطمینان بیشتری به بازی‌ها نگاه می‌کنند به نظرم روزی نیست که پرسپولیس‌ها شوکه شوند و از استودیوم بیرون بیایند.
وی ادامه داد: منطق می‌گوید با توجه به درک من از فوتبال این بازی می‌تواند بهترین حالت برای استقلال مساوی است مگر اینکه یک روی دیگری از استقلال ببینیم هنوز ندیدم. در بهترین حالت هم حریف پرسپولیس نخواهد شد.
نکته مثبتی که استقلال می‌تواند به آن توجه کند که این پرسپولیس استقلال دو سال آینده است نقش خیلی خوبی در پیش گرفتند استفاده از یک نسل با استعداد پرانگیزه و جوان است البته این صحبت‌ها شکل کارشناسی به خود گرفت من بی ادعا هستم در این مدت کنار کارشناسی‌ها نشسته‌ام و باید یک کم یادگرفته باشم در نهایت حوصله‌مان از این بازی سرنرود اتفاقی که سال‌ها از ان می‌ترسیدیم.
مجری برنامه تا صبح در خصوص خاطره خود از این بازی عنوان کرد: با توجه به اینکه علاقمند به بازی این دو تیم بودم بازی که ایمون زاید سه گل زد آن سال من به دلیل اینکه در جشنواره بودیم می‌خواستم به سینما بروم در مسیر با رادیو خبر می‌گرفتم زمانی که مرحوم اولادی از بازی اخراج شد بازی ۲-۰ به نفع استقلال بود اما با توجه به کیفیت رادیوی ماشین، صدا دیر به من می‌رسید متوجه نمی‌شدم بعد از چند دقیقه با شور و هیجان مردم در خیابان می‌فهمیدم که پرسپولیس گل زده است.
وی در خصوص حضور در استادیوم اظهار داشت: به احتمال زیاد به استودیوم می‌روم، البته اگر برنامه خاصی نداشته باشم.
روا در خصوص تفاوت طرفداران هنر با فوتبال تصریح کرد: ماهیت فوتبال نسبت به هنر خشونت بیشتری دارد بی‌باکی و بی‌پروایی زمین با تماشاگران تاثیرگذار می‌گذارد و آدم‌هایی که در استادیوم و جلوی تلویزیون هستند نسبت به زمان دیگر زندگی خود متفاوت رفتار می‌کنند.

پژمان جمشیدی

به مناسبت اکران «خوب، بد، جلف» و دربی می‌خواهم سه تا خاطره از روزهای خوش حضور در دربی ها را برایتان تعریف کنم:

خوب: روز عروسی بهروز رهبری‌فر و دربی که در نهایت منجر به پیروزی ٢-١ ما شد. اون روزها روزهای رفاقت تنگاتنگ من و بهنام ابولقاسم پور بود که گل دوم اون بازی رو برای ما زد و شادی من رو بیشتر کرد. یادش بخیر.

بد: سال ٨٣ و دربی که ما تا دقایق پایان بازی ٢-١ جلو بودیم. حدود دقیقه ٨۵ بازی بود که استقلال صاحب یک ضربه کرنر شد. من تو این مواقع وظیفم حراست از تیر یک دروازمون بود. تا آبی‌ها توپ رو بکارن برای زدن ضربه کرنر، من دست به تیر ایستاده بودم و چشمم افتاد به اسکوربورد ورزشگاه تو ضلع مقابل و وقتی دقیقه حک شده روش رو دیدم، تو دلم گفتم خدایا شکرت بازی رو بردیم. اما امان از اتفاقاتی که قراره بیفته و ما بی خبریم. همون کرنر تو یک رفت و برگشت وارد دروازمون شد و تو وقت‌های اضافی هم گل سوم رو خوردیم و وقتی داور سوت پایان بازی رو کشید، ما بازی رو ٣-٢ باخته بودیم. فوتبال درست شبیه زندگیه. هیچ موفقیتی موندگار نیست و هر لحظه ای پیش لحظه آینده ایه که نمیتونی اونو پیش بینی کنی.

جلف : تو یه دربی وقتی از رختکن تیم وارد تونل شدیم که برسیم به زمین و وارد چشمان ١٠٠ هزار تماشاچی متعصب و میلیون ها بیننده مشتاق بشیم، علی انصاریان یه کش داد بهم گفت: پژمان موهای من رو باهاش ببند (اون موقعی می‌خواست موهاش رو ببنده که مو بستن مد نبود)  خلاصه من هم به جای اینکه موهاش رو از پایین جمع کنم، نامردی نکردم و موهاش رو مثل سامورایی ها از وسط موهای پشت سرش بستم.علی هم هی می‌پرسید داداش خوب شد، منم با اعتماد به نفس تمام می‌گفتم عالی شدی. خلاصه این کار من پای علی رو تا کمیته انضباطی و حتی مجلس باز کرد. می‌گفتند چه نشسته‌اید که فرهنگ سامورایی جای فرهنگ پهلوانی رو گرفت.علی هم تا یک هفته وقتی وارد رختکن تیم می‌شد، ٢٠ ثانیه با غضب و اشک من رو در سکوت نگاه می کرد. من هم با شرمندگی و ندامت سری به علامت سلام تکون می‌دادم که طبیعتا بی جواب می‌موند.علی جان امیدوارم سر این کار حلال شده باشم.

خلاصه به امید یک دیدار فوق العاده و سلامتی همه بازیکنان و تماشاچی‌های عزیز و در انتها پیروزی پرسپولیس و در پایان فصل قهرمانی.
امیدوارم احترام تیم حریف رو هم حفظ کنیم و با رعایت فرهنگ از یک بازی خوب لذت ببریم؛ چون در نهایت تمام زندگی یک خاطره است.

دوستدارتون پژمان.

کامبیز دیرباز: به امید یه بازى زیبا و تمام ایرانى و یه فوتبال ناب. /ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين