امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۱:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

محمود صادقی از توضیح وزیر علوم قانع نشد

به گزارش بابل نوین، سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت:‌ در جلسه علنی امروز صادقی نماینده تهران در مورد بورسیه‌ها از وزیر علوم سوال داشت که با توجه به اینکه از پاسخ های وزیر قانع نشد ، سوال به صحن علنی مجلس ارجاع شد.

میرحمایت میرزاده   با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش اظهار کرد: در این جلسه متقاضیان استیضاح وزیر علوم مباحث خود را در این زمینه مطرح کردند اما به دلیل طولانی بودن بحث ها مقرر شد در جلسه دیگری مطالبات خود را پیگیری کنند.
وی افزود:‌ احمدی لاشکی و کوچکی نژاد نیز سوالات خود را از وزیر علوم مطرح کردند که یکی از این نمایندگان از پاسخ وزیر قانع شده و دیگری تا دو هفته دیگر نتیجه بررسی خود را اعلام می‌کند.
سخنگوی کمیسیون آموزش خاطر نشان کرد: سوال محمود صادقی از وزیر علوم درباره بورسیه ها نیز با توجه به اینکه این نماینده از پاسخ های وزیر قانع نشد، قرار شد در صحن علنی مجلس مورد رسیدگی قرار گیرد.
این نماینده مجلس همچنین اظهار کرد: فاطمه سعیدی نماینده تهران نیز به عضویت شورای حقوق شهروندی معاونت امور زنان ریاست جمهوری و سید حمایت میرزاده نیز به عضویت شورای نظارت بر مدارس غیردولتی کشور از سوی کمیسیون آموزش انتخاب شدند.
منبع:ایسنا
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين