امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان
رئیس هیات مدیره باشگاه مقاومت سپاه بابل:

جوانان ورزشکار باید در میادین ورزشی انقلابی بودن خود را به نمایش بگذارند

رئیس هیات مدیره باشگاه مقاومت سپاه بابل گفت:شاخصه‌های رهبری در مورد جوانان کشور باید در همه زمینه‌ها از جمله ورزش وجود داشته باشد و جوانان ورزشکار باید در میادین ورزشی انقلابی بودن خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش بابل نوین، سرهنگ علی‌اکبر محمدپور رئیس هیات مدیره باشگاه مقاومت سپاه بابل در مراسم رونمایی از پیراهن این تیم اظهار کرد: هدف از تشکیل این باشگاه آن هم در شهرستان بابل ایجاد بستر مناسب‌تر برای بروز استعدادها و توانایی‌های ورزشکاران متعهد است و در این راه بابل با توجه به پتانسیل بالای ورزشی در بین جوانان و سرمایه‌های انسانی چون مربیان کارآمد  ما را برآن داشت تا گام‌های موثرتری برداریم.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی ‌های انجام شده منویات مقام‌معظم رهبری در امور ورزشی را سرلوحه کار خود قرار دادیم و در این راستا بر تهذیب همراه با تحصیل در کنار ورزش اعتقاد داریم و پافشاری خواهیم کرد.

رئیس هیات‌مدیره باشگاه مقاومت سپاه بابل ادامه داد: در برهه‌ای از زمان هستیم که دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال هر راهی برای جلوگیری از رشد و ترقی کشور عزیزمان هستند و در این راه برنامه‌ریزی سنگینی در عرصه فرهنگی و ورزشی کردند، شایسته است مسئولان انقلابی در این زمینه با نگاه تیزبینانه همت و عمل داشته باشند.

این مقام مسئول با اشاره به سخنان رهبری در مورد جوانان انقلابی تصریح کرد: شاخصه‌ای که رهبری در مورد جوانان کشور مطرح کردند باید در همه زمینه‌ها از جمله ورزش وجود داشته باشد و جوانان ورزشکار باید در میادین ورزشی انقلابی بودن خود را به نمایش بگذارند.

محمدپور گفت: در سی‌و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در سالروز عملیات والفجر هشت جوانان این مرزو بوم با همت و تلاش به دشمنان ایران علی‌الخصوص رئیس جمهور آمریکا نشان خواهند داد در تمام میادین اسلامی بودن و انقلابی بودن در دل و جانشان ریشه دارد و دست از آرمان‌های انقلاب بر نخواهند داشت و از هیچ کسی واهمه‌ای ندارند.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: ورزش بابل دارای استعداد و توانمندی زیادی است و ما با تکیه بر این توانایی‌ها به دنبال ایجاد فضای اخلاق‌مدارانه همراه با تعهد به کشور و آب و خاک در ورزش هستیم و این مسئله را با عملکرد شایسته توسط تیم های ورزشی باشگاه مقامت سپاه بابل نشان خواهیم داد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين