امروز : سه شنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیر عامل پژو:

محصول «پژو ۲۰۰۸» تا نوروز ۹۶ به بازار ایران عرضه می شود

مدیرعامل شرکت پژو گفت: تولید محصول «پژو 2008» به عنوان یکی از محصولات شرکت مشترک ایران خودرو و پژو در ایران آغاز شده است و تا نوروز 96 (قبل از پایان امسال) وارد بازار می شود.

به گزارش بابل نوین، «ژان فیلیپ ایپاراتو» (Jean Philippe Imparato) روز یکشنبه در چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو در مرکز همایش های برج میلاد با اشاره به محصولات جدید این شرکت که به زودی وارد بازار ایران می شود، گفت: پژو ۲۰۰۸ کمتر از یک سال بعد از معرفی در اروپا، به بازار ایران وارد می شود.

وی گفت: با همکاری شرکت ایران خودرو، این پروژه در کمتر از هشت ماه انجام شد که این دستاورد بدون حمایت کامل دولت و وزارت صنعت، معدن، تجارت ایران محقق نمی شد.

مدیرعامل خودروسازی پژو با اشاره به اینکه خودروهای مدل ۳۰۱ و ۲۰۸ نیز به مرور در ایران تولید و به بازار عرضه می شود، گفت: این دو خودرو آخرین نسل از خودروهای پژو هستند که با فناوری های بالای این شرکت به بازار عرضه خواهد شد.

مدیرعامل پژو با اشاره به عرضه محصولاتی نظیر «پژو ۵۰۸» به بازار ایران با هدف تکمیل خط محصولات شرکت گفت: تجربه مشتریان با فروش خودرو آغاز می شود.

وی ایران خودرو را نماینده انحصاری پژو در ایران دانست و گفت: چالش بزرگ ما خدمات پس از فروش است که به طور قطع با همکاری شریک خود از پس آن بر می آییم.

مدیرعامل پژو تاکید کرد که این شرکت در مدت ۳۸ سال گذشته در سراسر جهان فروش خوبی داشته و در ارایه خدمات پس از فروش، متخصص است./ص

برنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين