امروز : جمعه, ۲۷ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان
در بازار آزاد؛

قیمت سکه طرح جدید افزایش یافت

صرافان ارز و سکه امروز (یکشنبه) هر دلار آمریکا را با کاهش 9 ریالی در مقایسه با دیروز، 38 هزار و 177 ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید را با 70 هزار ریال افزایش قیمت، 12 میلیون و 25 هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش بابل نوین، بر اساس معاملات ثبت شده صرافی های مجاز کل کشور در سامانه نظارت بر ارز (سنا)، قیمت هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر به ۴۱ هزار و ۳۸۸ ریال رسید که در مقایسه با دیروز ۱۱۹ ریال افزایش نشان می دهد.

همچنین هر پوند انگلیس در بازار آزاد ۴۸ هزار و ۴۳۰ ریال داد و ستد شد که در مقایسه با دیروز ۸۰ ریال کاهش نشان می دهد.

اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز امروز قیمت هر دلار را ۳۸ هزار و ۲۶۰ ریال و هر یورو را ۴۱ هزار و ۵۳۰ ریال اعلام کرد.

** قیمت مسکوکات طلا

برپایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران تا لحظه انتشار این خبر، برخلاف رشد قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت نسبت به شنبه، ۱۱ میلیون و ۷۴۰ هزار ریال فروخته شد.

نیم سکه ۶ میلیون و ۳۶۰ هزار ریال به فروش رفت که کاهش ۱۰ هزار ریالی نشان می دهد.

هر قطعه ربع سکه طلا بدون تغییر قیمت در مقایسه با دیروز، سه میلیون و ۴۲۰ هزار ریال فروش رفت و هر سکه یک گرمی با ۱۰ هزار ریال رشد قیمت، ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال داد و ستد شد.

اتحادیه طلا، قیمت هر اونس طلا را بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۲۳۳ دلار و ۹۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار را یک میلیون و ۱۵۵ هزار و ۴۸۰ ریال اعلام کرده که نسبت به شنبه یک هزار و ۶۱۰ ریال افزایش داشته است./ص

برنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين