امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۰:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معینی:کار رحمتی نگرانم کرد که اتفاقات بازی با تراکتورسازی رخ بدهد

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: از رحمتی گله دارم او به عنوان بزرگ‌تر تیم نباید آن لحظات ناخوشایند آخر بازی را رقم می‌زد.

به گزارش بابل نوین،مسعود معینی درباره برداشت پول از حساب استقلال گفت:‌ به من هم اطلاع دادند که دو میلیارد تومان از حساب استقلال برداشت شده که نمی‌دانم کدام ارگان این کار را کرده است. فقط این را بگویم که دفعه گذشته هم که اداره مالیات یک میلیارد از حساب استقلال برداشت من چک‌ها را امضا کرده بودم. ظاهرا اگر ارگانی بخواهد به خاطر بدهی‌هایش پولی از حساب باشگاه بردارد خیلی ربطی به امضای چک‌ها ندارد.

وی درباره پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۸۴ گفت: استقلال خیلی بهتر از پرسپولیس ظاهر شد. دو تیم شرایط متفاوتی داشتند. پرسپولیس واقعا تیم باثباتی نشان داده است. از سویی استقلال در سه بازی گذشته خود در لیگ موفق بود و در هر بازی سه گل زده بود. مقابل السد هم با حمایت فوق‌العاده هواداران به آسیا رفت و این شد که دربی ۸۴ یک روز به یاد ماندنی برای ما شد.

معینی ادامه داد: این روحیه خوبی که در تیم ایجاد شد تمام انتقادهایی که در این مدت به مجموعه باشگاه شده بود را به خودشان برگرداند. به طور کلی فوتبال ما در حال پوست‌اندازی است. در سه سال گذشته توانسته‌ایم جوانان خوبی را تربیت کنیم. حتی پرسپولیس هم دو سه سالی است که در حال پوست‌اندازی است و اکنون جوانان پخته‌ای در اختیار دارد. ما حتی به دلیل نداشتن جوانان خوب در آسیا هم ناکام بودیم ولی خوشبختانه اکنون شرایط فوتبال ما تغییر کرده است.

عضو هیأت مدیره استقلال تصریح کرد: منصوریان برای دربی استراتژی خوب داشت. هم ارنج مناسبی را انتخاب کرده بود و هم مشخص بود که پرسپولیس را به خوبی آنالیز کرده است. این را بگویم که ۱۵ دقیقه اولیه پرسپولیس فوق‌العاده ظاهر شد و کاملا حساب شده بودند اما آنها انتظار گل تساوی را نداشتند و همین پرسپولیس را به هم ریخت.یکی از ویژگی‌های خوب کادر فنی استقلال این بود که بعد از گلی که خوردند با نگرانی به ادامه بازی نپرداختند و خیلی زود تیم خودش را پیدا کرد. به نظر من که گل دوم استقلال کاملا اروپایی و مدرسه‌ای زده شد. یک قانونی در فوتبال هست که می‌گوید بهترین زمان برای گل دوم بلافاصله بعد از گل اول است و من متوجه شدم که این شیوه منصوریان در استقلال شده است. در گل دوم بیرانوند نمی توانست توپ را مهار کند. بعد از دقیقه ۱۵ بازی این استقلال بود که بر بازی تسلط داشت. از وقتی نورافکن در خط هافبک تیم آمده به رهبری امید ابراهیمی شرایط تیم خیلی خوب شده است. یک کار  خوب دیگری که منصوریان انجام داد این بود که از کاوه رضایی به عنوان مهاجم کاذب استفاده کرد و گل های استقلال را اگر دقت کنید با هماهنگی مهاجمان خلق شد.

وی ادامه داد: پرسپولیس واقعا انتظار این بازی را از استقلال نداشت و این تیم عصبانی شده بود. در مورد ۵ دقیقه آخر بازی هم حرف های زیادی می توان زد. من از رحمتی گله دارم. او با این تجربه زیاد نباید آن کارها را می کرد. وقتی تیم تو جلو است و می تواند خیلی راحت بازی را ببرد لزومی ندارد حواشی ایجاد کنی. لحظات پایانی بازی خوشایند نبود. او با این کارش هم خودش را از بازی بعدی محروم کرد و هم اتفاقات بدی را رقم زد. من مدام نگران بودم که نکند اتفاقات سال گذشته بازی استقلال و تراکتورسازی تکرار شود. در هر صورت ما در این هفته اخیر دو برد بزرگ داشتیم و به همین خاطر در وهله اول این پیروزی را به هواداران و سپس به منصور پورحیدری تقدیم می کنم. سوم به درایت منصوریان و کادرفنی.

معینی در مورد اینکه باشگاه برای حل مشکل محرومیت از سوی فیفا چه کرده است گفت: خوشبختانه باشگاه در تلاش است تا پول بازیکنان را بدهد و امروز هم چک ردی و ساموئل را آماده کردیم. انتقاد اصلی به مربیان گذشته استقلال است که هر بازیکنی را نباید انتخاب می کردند. سیستم اداری فوتبال ما با دنیا قابل مقایسه نیست و نمی توان با استاندارهای دنیا مقایسه کرد./م

منبع : نود

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين