امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۰:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام جمعه هویزه:

خدمت رسانی به مردم فارغ از جناح بندی های سیاسی باشد

امام جمعه هویزه با اشاره به اینکه تحقق مطالبات به حق مردم مانع از سوء برداشت ها می شود، گفت: خدمت رسانی به مردم فارغ از جناح بندی های سیاسی و حزبی صورت گیرد.

 

به گزارش بابل نوین،حجت الاسلام ناصر نیسی، امام جمعه هویزه،با اشاره به معضل ریزگردها و قطعی آب و برق خوزستان ابراز داشت: در مدیریت اسلامی بر اتمام کارها به بهترین شکل ممکن تأکید شده است اما متأسفانه در زمینه مدیریتی استان تعیین براساس اولویت های سیاسی و جناحی صورت می گیرد.

امام جمعه هویزه سوء مدیریتی را نتیجه اولویت قرار دادن مسائل جناحی و سیاسی برشمرد و افزود: مسؤولان مربوطه در رابطه با تعیین مدیران جهت ارائه خدمات نگاه واقع بینانه داشته و از حزب بازی و جناح بندی پرهیز کنند.

رییس شورای فرهنگ عمومی هویزه با بیان اینکه مردم انقلابی خوزستان همچون دوران جنگ تحمیلی با صبر و مقاومت در برابر مشکلات ایستادگی می کنند، اظهار داشت: صبر و مقاومت به معنای عدم مطالبه نیازها و خواسته های به حق از طریق قانونی و شرعی نیست و در این زمینه نمایندگان و مسؤولان استانی باید مطالبه گری های خود را داشته باشند.

حجت الاسلام نیسی مطالبه گری مسؤولان را سبب ایجاد امنیت و آرامش در میان مردم عنوان کرد و گفت: تحقق مطالبات به حق مردم وظیفه مسؤولان است تا با چنین اقداماتی از سوء استفاده بدخواهان داخلی و خارجی جلوگیری شود.

وی اقدام عملی و سریع مسؤولان برای پایان بخشی به مسأله ریزگردها را خواستار شد و افزود: نباید فعالیت های خدماتی را وارد مسائل سیاسی و حزبی کرد و امیدواریم دلتمردان با نگاهی واقع بینانه به برطرف کردن مشکلات بدون بهره برداری های سیاسی بپردازند./م

منبع : رسا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين