امروز : شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افسانه بایگان: مدتی است که پیشنهاد قابل توجهی نداشتم!

به گزارش بابل نوین، افسانه بایگان که چندی پیش در سریال «پریا» ایفای نقش کرد، فیلم ها و مجموعه های گوناگونی چون «شوق پرواز»، «راه طولانی»، «وضعیت سفید»، «روز حسرت»، «پیامک از دیار باقی»، «روزهای زندگی»، «سرنخ»، «تنهاترین سردار»، «سربداران» و… را در      پرونده کاری خود دارد. می توان گفت این بازیگر از دهه ۶۰ تاکنون قالب ها و ژانرهای مختلفی را از درام گرفته تا کمدی و حتی کودک را تجربه کرده است.

او امسال با فیلم «نگار» رامبد جوان در جشنواره فیلم فجر حاضر شد، کاری که در آن بازیگرانی چون نگار جواهریان، آتیلا پسیانی، مانی حقیقی، فریبا کامران، علیرضا شجاع نوری، افسانه بایگان، اشکان خطیبی و… حضور دارند.

بایگان هرازچندگاهی با حضور در یک سریال در قاب تلویزیون حضور می یابد و بعد، مدتی از این جعبه جادو فاصله می گیرد.

وی در خصوص این گزیده کاری در تلویزیون در گفت و گو با بانی فیلم بیان کرد: مدتی است که پیشنهاد قابل توجهی که بشود روی آن مانور دهم، نبوده و ترجیح دادم تا زمان ارائه چنین پیشنهادی دست نگه دارم.

بایگان امسال، جدا از رد پیشنهادات تلویزیونی برای بازیگری در سریال ها، کم و بیش در برخی از برنامه های گفت و گو محور به عنوان مهمان حاضر و دیده شده است. او درباره این اتفاق نیز گفت: هر جا که لازم بوده تا حاضر شوم، از آن دریغ نکردم. گاهی فکر می کنم که شاید حضورم در جایی به درد مردم بخورد و آن وقت است که در آن برنامه شرکت می کنم. برخی اوقات موضوعاتی وجود دارند که می شود در مورد آن ها صحبت کرد و مسائلی هستند که قابل در میان گذاشتن با مردم اند، به همین دلیل آنها را پذیرفتم و در ازای حضورم نیز بازخوردهای خوبی از طرف مردم داشتم. در آینده هم اگر حس کنم می توانم چنین فرصتی را برای ارتباط با مردم داشته باشم، باز هم به همان شکل در برنامه هایی که اصطلاحاً گفت و گو محور هستند، شرکت می کنم. او در بخش دیگری از این گپ و گفت به سراغ «نگار» رامبد جوان رفت و ضمن ابراز رضایت از این همکاری، به علاقه اش در مورد فضاهای سوررئال در دنیای تصویر اشاره کرد و افزود: من فکر می کنم «نگار» کار متفاوت و خاصی است که در آن با حفظ اصول و قواعد، فضایی سوررئال خلق و به تصویر کشیده شده است.

بایگان که در این سینمایی مقابل نگار جواهریان بازی می کند، علاوه بر دقت و تمرکزی که وی در مورد جواهریان بیان کرد، از بده و بستانی گفت که لازمه ایفای نقش و پیشبرد موفقیت آمیز هر کاری است./ص

بانی فیلم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين