امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کامیابی نیا هم یک بازی محروم شد

به گزارش بابل نوین، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز اعلام کرد.

در دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز  تخلفاتی رخ داده که پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، این کمیته رای خود رابه شرح زیر صادرکرد:
۱-تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی تماشاگران به تیم، مربی و بازیکن حریف که مستند به بند ۳ ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی می باشد، به پرداخت۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
۲-تیم پرسپولیس به دلیل پرتاب نارنجک و سنگ توسط تماشاگران به داخل زمین مسابقه به استناد بند ۱ ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی باید مبلغ ۵۰میلیون ریال پرداخت نماید.
۳- کمال کامیابی نیا بازیکن تیم پرسپولیس به خاطر اهانت به داور مسابقه و لگد زدن به تابلوی تبلیغاتی بعد از اخراج که مستند به ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی است، به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ ۵۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
۴- علیرضا پژمان کمک مربی تیم تراکتور سازی تبریز به دلیل اهانت به داور مسابقه که منطبق با مفاد ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی است به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ ۵۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.آرای صادره قطعی است.
منبع:صراط
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين