امروز : دوشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اتفاقاتی که در منزل سفیر سوئد رخ داد «تابوشکنی» تعمدی بود

رئیس اندیشکده یقین گفت: سوئدی‌ها هم مانند آلمان‌ها و فرانسوی‌ها غیرقابل اعتماد هستند و در تنگناها کار را رها می‌کند و می‌روند.

به گزارش بابل نوین، حسن عباسی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو در خصوص قضایای روی داده در خانه سفیر سوئد در ایران گفت: غربی ها همچون فرانسوی ها، آلمان ها و سوئدی ها قابل اعتماد نیستند چون هر گاه تنگناها و تحریم ها علیه کشورما شروع شد این کشورها در آن ایام کارهایی در کشورمان داشتند که آنها را گذاشتند و رفتند.

وی افزود: در تنگنای تحریم ها فرانسوی ها پژو و رنو، آلمان ها زیمنس و AEG و سوئدی ها ولوو و هسکوارنا را در کشورمان رها کردند و پای کار نیامدند و لذا غربی ها همیشه نشان داده اند که قابل اعتماد نیستد و اگر در آینده هم مسائلی پیش بیایید می توانند ادامه دهند و به تعهدات خود عمل کنند.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به اینکه با این مسائلی که در خانه سفیر ایران در کشورمان روی داده دولت به دنبال تابوشکنی در مسائل اجرایی بوده و می‌خواهد یک تراز و استاندارد برای قضایای اینچنینی تعریف کنند، گفت: یکی از سیاست هایی که مطرح بوده این است که تابوشکنی‌هایی در روش های اجرایی ایجاد شود.

عباسی بیان کرد: وضعیت بی حجابی در خانه سفیر سوئد در ایران و با حضور دولتمردان نظام اسلامی نیز به هیچ وجه قابل هضم نبوده و قطعا اینگونه اقدامات که دولت اجازه می دهد اتفاق بیفتند نه تنها هیچ وقت جواب نمی دهند بلکه به ضررشان نیز خواهد بود./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين