امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۹:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشست هماهنگی ستاد یادواره ۱۷۴۴ شهید بابل برگزار شد/تصاویر

نشست هماهنگی یادواره پایتخت شهدای شمالی کشور بابل در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.

به گزارش بابل نوین، با حضور مسئولان شهرستان بابل نشست هماهنگی یادواره ۱۷۴۴ شهید شهرستان بابل با محوریت ۹۰ شهید روحانی در دفتر حجت‌الاسلام مجتبی روحانی امام‌جمعه این شهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سرهنگ علی‌رضا مرادی دبیر ستاد این یادواره با تشکر از حاضرین اظهار کرد: همکاری مسئولان در این مراسم کمترین کار و وظیفه‌ای است که بر گردن همه ماست و باید در ادای دین خود به شهدا کوشا باشیم.

وی افزود: محوریت مراسم امسال را بیش از ۹۰ شهد روحانی شهرستان بابل قرار دادیم تا با معرفی بیشتر این سرمایه‌های معنوی در جهت تحکیم آرمان‌های انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهدا گام برداریم.

در ادامه مسئولان ادارات و نهادهای مشارکت کننده به ذکر گزارشی از عملکرد خود در این زمینه پرداختند و موانع و مشکلات پیش‌رو بررسی شد.

پایان بخش این نشست سخنان حجت‌الاسلام روحانی امام‌جمعه بابل بود که با تاکید بر با شکوه برگزارشدن این مراسم گفت: مطمئنا برگزاری چنین یادواره‌هایی یک برنامه تکلیفی از سوی نهادها یا ادارات نیست بلکه وظیفه‌ای اختصاصی است که به گردن تک‌تک آحاد انقلابی جامعه علی‌الخصوص مسئولان است و در این راه نباید کم گذاشت.

شایان ذکر است در پایان این نشست اعلام شد حجت‌الاسلام صدیقی امام‌جمعه موقت تهران به عنوان سخنران ویژه این مراسم و حاج رضا بذری به عنوان مداح در روز شنبه ۳۰ بهمن ماه جاری حضور خواهند داشت.

 

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين