امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۹:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان
مدیرکل سیاسی و انتخابات مازندران:

افزایش چشمگیر تعداد شرکت کنندگان در انتخابات شورای اسلامی شهرها

مدیرکل سیاسی انتخابات مازندران از افزایش چشمگیر تعداد شرکت کنندگان در انتخابات شورای اسلامی شهرهای استان خبرداد.

به گزارش بابل نوین، جعفر قمی در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات مازندران با حضور در غرفه خبرگزاری ایسنا با مثبت ارزیابی کردن عملکرد این رسانه در میان افکار عمومی، اظهار کرد: امروز جایگاه رسانه به صورت مکتوب، خبرگزاری و فضاهای اجتماعی بر کسی پوشیده نیست.

وی به برگزاری آزمون برای فرمانداران و بخشداران استان برای آمادگی انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری اشاره و تصریح کرد: در راستای هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات در استان به ریاست معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران جلسات متعدد و حدود ۱۰۰ مصوبه صورت گرفت و روسای کمیته ها نیز مشخص شد.

مدیر کل سیاسی انتخابات مازندران با بیان اینکه این استان جزو استان‌های برتر کشور در زمینه میزان مشارکت و نحوه انتخابات مجلس شورای اسلامی بوده است، خاطرنشان کرد: بر اساس تاکیدهای رهبری صیانت از آرا مردم به عنوان حق‌الناس وظیفه همه اعضای ستاد انتخابات استان است.

قمی با اشاره به اینکه در این دوره فعالیت افراد در فضاهای مجازی بسیار گسترده تر از دوره های گذشته شده است، تاکید کرد: هرگونه تبلیغات با عنوان نامزد انتخابات از سوی کاندیداها ممنوع است و بر اساس قانون برخورد می شود.

وی خاطر نشان کرد: فعالیت همه کسانی که قرار است کاندیدا شوند رصد می شود و در حال حاضر نیز ساز و کارهای لازم برای برخورد با متخلفان اندیشیده شده است.

مدیر کل سیاسی انتخابات مازندران با بیان اینکه پیش بینی می‌شود که تعداد شرکت کنندگان در انتخابات شوراهای شهر و روستا بیشتر از دوره های گذشته است، افزود: با هر کاندیدایی که به شکل‌های مختلف اقدام به تخریب سایر کاندیداها داشته باشد برخورد می شود.

قمی گفت: آنچه مورد نیاز است حفظ وحدت و ایجاد زمینه برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات است./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين