امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۹:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مناظره تلویزیونی با موضوع روابط ایران و آمریکا پس از ترامپ

دومین قسمت از برنامه «۱۸۰ درجه» به مناظره‌ای درباره روابط ایران و آمریکا در دوران پس از ترامپ اختصاص دارد.

به گزارش بابل نوین، سید کاظم سجادپور و فواد ایزدی کارشناسان روابط بین‌الملل و مطالعات آمریکا در دومین قسمت از «۱۸۰ درجه» درباره روابط ایران و آمریکا در دوران پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ به گفت‌وگو می‌پردازند.

موضوع این برنامه با توجه به انتخابات اخیر آمریکا، پیروزی دونالد ترامپ در این انتخابات و بحث‌هایی که درباره روابط ایران و آمریکا در این مدت به وجود آمده، انتخاب شده است.

در هر قسمت از سری جدید برنامه «۱۸۰ درجه» با توجه به موضوع برنامه، یک هیات همراه در برنامه حضور دارد که به تناسب بحث، نظرات مهمانان برنامه را مورد سوال قرار می‌دهند و مخالفت و موافقت خود را با آنها اعلام می‌کنند. در این برنامه نیز حامد قلی زاده (کارشناش ارشد مطالعات آمریکا و دانشجوی دکترای علوم سیاسی)، توحید اسدی (دانشجوی دکترای مطالعات آمریکا و دبیر بخش بین‌الملل ایسنا)، محمدعلی شفیعی (کارشناس ارشد مطالعات آمریکای شمالی)، مهدی خانعلی‌زاده (دانشجوی دکترای روابط بین‌الملل دانشگاه علامه طباطبایی و دبیر بین‌الملل نشریه رمز عبور) «۱۸۰ درجه» را همراهی می‌کنند.

دومین قسمت از  برنامه «۱۸۰ درجه»، جمعه (۲۹ بهمن‌ماه) ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه افق خواهد رفت و بازپخش آن روز بعد ساعت ۱۴ خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سری جدید برنامه «۱۸۰ درجه» به تهیه‌کننگی، سردبیری و اجرای سید مرتضی فاطمی و کارگردانی فواد صفاریان‌پور به صورت یک مجله با آیتم‌های جدید تولید می‌شود که به فراخور موضوعات متغیر است؛ این بخش‌ها شامل اسکایپ بین‌المللی، مستند ویژه، آیتم نوستالژی و یک آیتم طنز میدانی با حضور امید مهدی‌نژاد است که یک یا چند مورد از آنها در هر قسمت از برنامه پخش می‌شود./ص

ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين