امروز : سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیان تولید داخل از تصمیم سوال برانگیز نعمت زاده

به گزارش بابل نوین، دبیر انجمن لوازم خانگی با بیان اینکه تولیدکنندگان از وزیر می‌خواهند تا در کاهش تعرفه واردات کالاهای لوازم خانگی ترکیه تجدید نظر کند، گفت: این تصمیم برای فعالان صنعت لوازم خانگی کشور بسیار سوال برانگیز است.

آرمان خالقی با اشاره به اینکه کاهش تعرفه واردات لوازم خانگی ترکیه با انتقاد جدی تولیدکنندگان داخلی روبه رو است، اظهارداشت: با توجه به وضعیت فعلی اقتصاد و البته توانمندی تولیدکنندگان داخلی اجرای این تصمیم برای فعالان صنعت لوازم خانگی کشور بسیار سوال برانگیز است.

وی با بیان اینکه باید دید آیا به جای بازاری که در اختیار ترک قرار می‌گیرد آنها هم به تعهدات خود عمل می کنند یا خیر، گفت: ما معتقدیم نباید فقط بازار را در اختیار طرف های خارجی قرار دهیم بلکه باید آنها ملزم به سرمایه گذاری و تولید در کشور کرد که در این شرایط می توان به نتایج مثبت حضور تولیدکنندگان خارجی در بازار کشور امید داشت.

دبیر انجمن لوازم خانگی تصریح کرد: تولیدکنندگان از وزیر می‌خواهند تا در کاهش تعرفه واردات کالاهای لوازم خانگی ترکیه تجدید نظر کند و با برگزاری جلسه‌ای با حضور تولیدکنندگان و تشکل ها تصمیم مناسبی را برای توسعه صنعت لوازم خانگی کشور بگیرد.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين