امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۱:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمله توئیتری ترامپ به رسانه‌ها و سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا

به گزارش بابل نوین، دونالد ترامپ بار دیگر رسانه‌های آمریکا را هدف حملات خود قرار داد و در صفحه توئیتر خود نوشت که رسانه‌های دروغ‌پرداز به خاطر  نظرات توطئه آمیز و نفرت کورکورانه در حال دیوانه شدن هستند.

دونالد ترامپ بار دیگر رسانه‌های آمریکا را هدف حملات خود قرار داد و در صفحه توئیتر خود نوشت که رسانه‌های دروغ‌پرداز به خاطر نظرات توطئه آمیز و نفرت کورکورانه در حال دیوانه شدن هستند.
ترامپ با انتشار توئیتی  ضمن تمجید از شبکه خبری «فاکس‌نیوز» نوشت: این رسانه‌های دورغ‌پرداز غیر قابل تماشا هستند.
وی با انتشار توئیتی جداگانه ضمن اشاره به ارتباط روسیه با مقامات کابینه نوشت: این اتهام بی معنا بوده و تلاشی است برای پوشش تمامی اشتباهات تیم انتخاباتی شکست خورده هیلاری کلینتون.
وی علاوه بر این ضمن اشاره به موضوع ارتباط میان «مایکل فلین» با روسیه نوشته است: اطلاعات به وسیله سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا به صورت غیر قانونی در اختیار «نیویورک تایمز» و «واشنگتن پست» قرار گرفته‌اند.
ترامپ علاوه بر این با تمجید از «الی لیک» خبرنگار بلومبرگ نوشته است: «اداره تحقیقات فدرال» و «آژانس امنیت ملی آمریکا» نباید در سیاست‌های ما دخالت کنند و اکنون وضعیت در آمریکا بسیار جدی است.
وی همچنین نوشت: «کریمه» نیز در زمان اوباما به وسیله روسیه گرفته شده است، آیا اوباما نیز رویکرد ملایمی نسبت به روسیه داشته است؟
منبع:میزان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين