امروز : پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
تاریخ : 2015/05/12 - 16:05 ذخیره فایل ارسال به دوستان

امیرعبداللهیان: حمایت از سوریه تصمیم راهبردی ایران است

در دیدار با فعالان اجتماعی و سیاسی سوریه

امیرعبداللهیان: حمایت از سوریه تصمیم راهبردی ایران است

۱۳۹۴۰۲۰۱۱۵۳۳۲۳۶۴۱۵۱۴۴۷۵۳معاون وزیر امور خارجه کشورمان، تأکید کرد که تصمیم استراتژیک جمهوری اسلامی ایران، ادامه حمایت کامل از سوریه برای مبارزه با تروریسم و عبور نهایی و پیروزمندانه از این بحران تحمیلی است.

 

 

 

 

 

خبرگزاری بابل نومه به نقل از تسنیم – جمعی از شخصیتهای فعال سوریه در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی عصر روز گذشته با حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امورخارجه دیدار و گفتگو کردند.

شیخ کمیل نصر روحانی برجسته سوری و عضو «اتحادیه علمای بلاد شام» در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری، دولت و ملت ایران به دلیل حمایت‌های بی دریغ از ملت و دولت سوریه، جمهوری اسلامی ایران را حامل رسالت اسلام اصیل محمدی (ص) دانست و با انتقاد شدید از اقدامات مخرب ضد اسلامی برخی کشورهای عربی، تأکید کرد: زمانی که دشمن صهیونیستی به غزه حمله کرده بود، یک هواپیما از این کشورهای عربی برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین بر بالای غزه به پرواز درنیامد.

وی با اشاره به بحران چهار ساله سوریه، هوشیاری مردم سوریه، جانفشانی ارتش، حکمت و درایت رهبری سوریه را عامل پایداری و مقاومت در برابر این توطئه‌ها دانست و افزود: ما به برخورداری از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از مظلومان جهان ازجمله ملت مظلوم سوریه، افتخار می‌کنیم.

معاون وزیر امورخارجه کشورمان نیز پایداری مردم سوریه، حکمت و درایت رهبری این کشور و مقاومت ارتش را عوامل اصلی ایستادگی سوریه در مقابل حجم سنگین توطئه‌ها ذکر و تأکید کرد: تصمیم استراتژیک جمهوری اسلامی ایران، ادامه حمایت کامل از سوریه برای مبارزه با تروریسم و عبور نهایی و پیروزمندانه از این بحران تحمیلی می‌باشد.

وی ضمن تبریک پیروزی‌های ارتش سوریه در قلمون و شروع پیشروی‌های اخیر در مناطق شمالی کشور به ملت سوریه، تأکید کرد: مردم سوریه همانگونه که توطئه‌ها و برنامه های دشمنان کشورشان را در صحنه های سیاسی و میدانی شکست دادند، امروز نیز با انسجام و وحدت داخلی، اجازه تحقق اهداف دشمنان از طریق جنگ روانی را نخواهند داد و سربلند از این محنت بیرون خواهند آمد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين