امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۸:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شریعتمداری فعالیت در ستاد انتخاباتی روحانی را تکذیب کرد

به گزارش بابل نوین،  دفتر معاونت اجرایی رئیس جمهور ضمن تکذیب اخبار منتشره در خصوص فعالیت انتخاباتی شریعتمداری در ستاد روحانی اعلام کرد: فضای معاونت اجرایی فضای انتخاباتی نیست.

چندی پیش بود که برخی خبرگزاری ها اعلام کردند که قرار است در آینده نزدیک محمد شریعتمداری از سمت خود در معاونت اجرایی رئیس‌جمهور استعفا دهد و مسئولیت ریاست ستاد انتخاباتی حسن روحانی را برعهده بگیرد.

برهمین اساس نیز گمانه‌زنی‌هایی از فعالیت زودهنگام انتخاباتی این معاونت در فضای رسانه‌ای شکل گرفت که محمدباقر نوبخت نیز در واکنش به این موضوع اعلام کرد: این خبر را از رسانه‌ها دریافت کرده‌ام. مطمئن باشید هر اقدامی بخواهیم انجام دهیم، در چارچوب قانون خواهد بود. تا مشکلی پیش نیاید.

روز گذشته و در همین راستا خبرگزاری ایلنا گفت‌وگویی با محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور با عنوان «فعالیت‌های انتخاباتی در زمان مناسب آغاز می‌شود» منتشر کرد مبنی بر اینکه محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور درخصوص ریاستش بر ستاد انتخاباتی روحانی گفته است «من این امر را تکذیب نمی‌کنم، اما هنوز چیزی به من ابلاغ نشده است. من مطمئن هستم در وقت مناسب صحبت‌ها و فعالیت‌های انتخاباتی آغاز خواهد شد».

بر همین اساس یک منبع آگاه در دفتر معاونت اجرایی رئیس جمهور در پی انتشار این خبر، به خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس گفت: مطلب منتشر شده در خبرگزاری ایلنا مبنی بر اینکه معاون اجرایی رئیس جمهور گفته است مسئولیتش بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی روحانی را «تکذیب نمی‌کنم، اما هنوز چیزی به من ابلاغ نشده است»، درست نبوده و این موضوع قویاً تکذیب می‌شود.

این دفتر ضمن رد محتوای این گفت‌وگو و فعالیت انتخاباتی زودهنگام معاونت اجرایی رئیس جمهور اعلام کرد: فضای معاونت اجرایی فضای انتخاباتی نیست و معاون اجرایی رئیس جمهور صحبتی در زمینه فعالیت انتخاباتی نکرده است چراکه صحبت از انتخابات را زود هنگام می‌داند و اینکه فعالیت در ستاد انتخاباتی روحانی تکذیب می‌شود.

دفتر معاونت اجرایی رئیس جمهور تأکید کرد: شاید برخی رسانه‌ها از هم اکنون بخواهند فضای کشور را انتخاباتی کنند اما معاونت اجرایی رئیس جمهور فعالیت در این زمینه را زودهنگام می‌داند و نیز وظیفه بر دوش خود را چنین اقداماتی نمی‌داند برهمین اساس از اینکه اخباری مبنی بر فعالیت انتخاباتی این معاونت متشر می‌شود را را قویاً تکذیب می‌کند و همچنان به وظیفه خود در خدمت به مردم عمل می‌‌کند.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين