امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان
به همت موسسه یاوران نماز:

نمایشگاه خوشنویسی و هنرهای تجسمی با موضوع نماز و عفاف در بابل/تصاویر

نمایشگاه خوشنویسی و هنرهای تجسمی به همت موسسه یاوران نماز با محوریت نماز و حجاب در ساختمان موزه بابل برگزار شد.

به گزارش بابل نوین، نمایشگاه خوشنویسی و هنرهای تجسمی با محوریت نماز، عفاف و حجاب در ساختمان موزه بابل برگزار شد.

در این نمایشگاه که به همت موسسه یاوران نماز و به مدت یک هفته برپا شد ۱۰۰ اثر از آثار ارسالی هنرمندان در معرض دید هنر دوستان قرار گرفت.

محمد اکبرزاده مسئول موسسه یاوران نماز در حاشیه برگزاری این نمایشگاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار بابل نوین اظهار داشت: موسسه یاوران نماز سال ۸۲ با هدف ترویج فرهنگ نماز، حجاب و احترام به والدین تاسیس شد و تاکنون توانستیم سه جشنواره را در سطح کشور برپا کنیم که حاصل این جشنواره‌ها جمع‌آوری ۷۰۰۰ اثر از جمله ۲۵۰۰ پوستر و کلیپ بوده است.

وی با اشاره به استقبال مناسب از این نمایشگاه تصریح کرد: خوشبختانه نمایشگاه بازخورد مناسبی داشته و مدارس بسیاری ار نمایشگاه دیدن کردند، ما امیدواریم دغدغه‌ و اهداف ما از برگزاری این نمایشگاه در جامعه و به خصوص نسل جوان تحقق یابد.

غلامعلی فرضی عضو شورای انجمن خوشنویسان بابل نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری نمایشگاهی با محوریت حجاب گفت: یکی از مشکلات فرهنگی خاص جامعه اکنون ما مقوله پوشش است که توجه ویژه‌ای به آن نمی‌شود و برخوردهای نامناسبی را در برابر آن مشاهده می‌کنیم.

این کارشناس هنری حاضر در نمایشگاه افزود: ما می‌توانیم با استفاده از هنر خوشنویسی و تصویرسازی، فرهنگ ایرانی و اسلامی بخصوص حجاب، نماز و مقابله با تهاجم فرهنگی وارد شده از سمت غرب را گسترش دهیم.
گفتنی است آثار به نمایش گذاشته شده مورد استقبال خوب شهروندان بابلی قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين