امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امین تارخ: عامل گزیده کاری من، فیلمنامه های ضعیف هستند!

به گزارش بابل نوین، امین تارخ، از جمله بازیگرانی است که از دهه پنجاه تاکنون فعالیت گسترده ای یا در سینما، تلویزیون و تئاتر داشته است و امسال نیز با دو فیلم «پشت دیوار سکوت» ساخته جعفری جوزانی و «بن بست وثوق» به کارگردانی حمید کاویانی در جشنواره فیلم فجر حاضر شد. «سربداران»، «سفر سبز»، «معصومیت از دست رفته»،‌ «اغما»، «جراحت» و…. از جمله سریال هایی اند که وی در آن ها ایفای نقش کرده است و در حوزه سینما نیز فیلم هایی چون«چمدان»، «سرب»، «مادر»، «دلشدگان»، «قاعده بازی»، «هفت سنگ»، «ساعت ۲۰»، «رئیس»،‌ »زمهریر»،‌ »باغ قرمز» و… برخی فعالیت های این هنرمند هستند. وی در گفت و گو با بانی فیلم ابتدا در خصوص فعالیت های اخیر خود در تلویزیون بیان کرد: مدتی پیش یکی از کارگردانان پیشنهادی را برای کار در یک سریال مطرح کرد. اما فعلاً از آن چیزی نمی گویم.

او در ادامه پیرامون گزیده کاری که در انتخاب فیلم ها و پیشنهادات موجود دارد، گفت: علت اصلی این گزیده کاری به خاطر فیلمنامه هایی است که گاهی واقعاً ضعیف هستند و در حد کارنامه کاری آدم نیستند.

تارخ اضافه کرد: فیلمنامه و کاری که پیشنهاد می شود، باید فضایی برای پخته تر شدن فرد و ارائه توانایی های بازیگر داشته باشد، اما این روزها اغلب پیشنهادات این فضا را در اختیار آدم نمی گذارند و حتی باعث می شوند که فرد زیر حد توانش کار کند.

این بازیگر در آخر درباره انتخاب نهایی خود برای حضور در سینما یا تلویزیون خاطرنشان کرد: ترویج من این است که هر جا کار و فضای خوبی وجود داشت فعالیت کنم و در آن حضور یابم. فیلمنامه و داستان کار است که عامل تعیین کننده انتخاب ها است./ص

بانی فیلم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين