امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان
امام‌جمعه شهر گتاب:

کوچکترین تساهل و تسامح در مورد سیستم دفاعی موشکی نوعی خیانت به امنیت ایران است/ محمد خاتمی رییس دولت اصلاحات سرکرده طرح لیبرالیزه کردن ایران است

امام‌جمعه شهر گتاب گفت: مردم ما نباید در مقابل تهاجمات دشمن بر علیه سیستم‌های دفاعی از جمله موشکی کوتاه بیایند، کوچکترین تساهل و تسامح در مورد سیستم دفاعی موشکی کشور نوعی خیانت به امنیت ایران است.

به گزارش بابل نوین، حجت‌الاسلام حسین تقی‌پور امام‌جمعه شهر گتاب در خطبه‌های این هفته نمازجمعه با اشاره به یادواره شهدای شهرستان بابل اظهار کرد: روز اول اسفند روز روحانیت و دفاع‌مقدس نامگذاری شده است، خدا رحمت کند شهید محلاتی را از یاران باوفا، عالم و شجاع امام(ره) بود که در این روز به شهادت رسید.
وی افزود: بیش از ۹۰ شهید شهرستان بابل پا به پای دیگر شهدای دفاع مقدس و مردم انقلابی در جبهه‌ها حضور پیدا کردند و نشان دادند نه در حرف بلکه در عمل نیز روحانیت حضور دارد و عاشق شهادت است.
امام‌جمعه گتاب ادامه داد: روحانیت شیعه به گفته علامه حسن‌زاده آملی نمی‌گوید بروید، می‌گوید ما رفتیم شما هم بیاید و این حرکت را از انبیاء و اولیاء آموخت.
این مقام مسئول با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: حضور دهها میلیونی مردم در سراسرایران اسلامی مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و در راس آن‌ها ترامپ رییس جمهور آمریکا بود.
حجت‌الاسلام تقی‌پور گفت: ما شاگرد مکتب امامی هستیم که فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، آمریکا ایران را با عربستان مقایسه نکند و ۲۲ بهمن فریاد عزت‌مداری شما بود.
وی افزود: ما چهار بعد در این راهپیمایی داشتیم، میوه‌های مازندرانی‌ها یخ زد اما دل هایشان یخ نزد، شما گرمابخش انقلاب اسلامی هستید و مواردی مانند گسست‌ناپذیری ارزش‌های انقلاب باهویت مردم، پاسخ به یاوه‌گویی‌های مقامات تازه به دوران رسیده آمریکا، پشتوانه مستحکم دیپلماسی برای دولتمردان ایران، جلوگیری از رفتن به سفارت برخی کشورها برای مسئله برجام و آخرین مورد حفظ توانمندی و ارزش‌های انقلابی نظام در مقابل دشمنان بود.
خطیب جمعه گتاب تاکید کرد: مردم ما نباید در مقابل تهاجمات دشمن بر علیه سیستم‌های دفاعی از جمله موشکی کوتاه بیایند، کوچکترین تساهل و تسامح در مورد سیستم دفاعی موشکی کشور نوعی خیانت به امنیت ایران است.
وی افزود: رهبر به دولتمردان اخیرا فرمودند مردم گله دارند ولی نجیبند، خوزستان قهرمان همچنان در جنگ و بعد از آن با مشکلات متعدد درگیر است و همچنان پای انقلاب ایستاده است، سال‌هاست در زمستان مردم مازندران در مورد گاز و دریافت آن از ترکمنستان مشکل دارند، در مقابل سیل و سایر بلایای طبیعی صبورانه حضور دارند اما انتظار از دولت می‌رود در حوزه پیشگیری، پیش‌بینی و برنامه‌ریزی دقت بیشتری کند و پاسخگو باشد .
تقی‌پور با اشاره به پروژه آشتی ملی اظهار کرد: باید توجه شود این مسئله از زبان چه کسانی در آمده است، مردم با هم متحد هستند، بخشی از بدنه منصوب به جریان اصلاحات و جریان تجدید نظر طلب‌ها در آستانه ورود به انتخابات ریاست جمهوری و در دوران پسا هاشمی پروژه جدیدی با این نام را کلید زدند.
وی افزود: محمد خاتمی رییس دولت اصلاحات و سرکرده طرح لیبرالیزه کردن ایران، مصطفی تاج‌زاده، جلایی پور، عبدالله رمضان‌زاده، عرب‌ سرخی و علی مطهری از جمله کسانی بودند که از آشتی ملی در کشور دم زدند.
امام‌جمعه گتاب تصریح کرد: محمد خاتمی رییس دولت اصلاحات بعد از روی کار آمدن دولت ترامپ در آمریکا مدعی شد هم‌سویی حزب حاکم با تندرویی‌های رییس جمهور کنونی آمریکا ممکن است خطرهایی را برای کشور ایجاد کند اما ایشان و کارنامه شان در هشت سال ریاست‌ جمهوری همچین چیزی را نمی‌رساند.
وی در پایان گفت: بهتر نیست آقایان ابتدا در مورد مسائل فتنه ۸۸ عذرخواهی کنند و بعد در فکر آشتی ملی باشند، مگر مردم قهر هستند،آن‌ها هشت هدف در پس این جریانات دارند تا بتوانند در دوران بعد از هاشمی قدرت چانه‌زنی کم شده را ترمیم، در دولت و انتخابات ریاست جمهوری آینده به مقاصد خود برسند.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين