امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تبریک مدیران ورزشی کشور به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد

بدنبال قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در چهل و پنجمین دوره از رقابت های جام جهانی کشتی با پیروزی در مقابل آمریکا در دیدار فینال این رقابت ها، مدیران ورزش کشور با صدور پیام های جداگانه ای پیروزی شیرین دلاورمردان ورزش ایران را تبریک گفتند.

به گزارش بابل نوین،مسعود سلطانی فر،وزیر ورزش و جوان بلافاصله پس از قهرمانی ایران، در یک پیام توئیتری پیروزی شیرین آزاد کاران ایران در جام جهانی کشتی با پیروزی مقابل آمریکا در دیدار فینال را تبریک گفت و این پیروزی را موجب مسرت و شادمانی مردم ایران دانست.
کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک نیز با صدور پیام تبریکی به مناسبت این قهرمانی تاکید کرد:بار دیگر غیور مردان کشتی آزاد کشورمان موفق شدند در رقابت های جام جهانی کشتی ضمن غلبه بر تمام مدعیان جهانی خود،جام قهرمانی این رقابت ها را بالای دست بگیرند و ضمن به اهتزاز در آوردن پرچم میهن عزیزمان،سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سالن رقابت ها طنین انداز کنند.
رییس کمیته ملی المپیک در پیام خود ضمن تبریک این قهرمانی به مسئولین فدراسیون،کادر فنی و قهرمانان عزیز و بخصوص ملت بزرگ ایران، افزود: جا دارد از میزبانی خوب کرمانشاهی ها و حضور مردم قهرمان خیز این خطه در سالن برگزاری مسابقات و تشویق بی امان نمایندگان کشورمان که بیانگر توانمندی ایران اسلامی در میزبانی مطلوب رویدادهای بزرگ است تقدیر و تشکر کرده و به همه دست اندرکاران آن خسته نباشید و دست مریزاد گفت.
هاشمی در این پیام خاطرنشان کرده است: آفرین بر شما دلاور مردان عزیز که با این قهرمانی خود دل ملتی را شاد کردید و امید است در دیگر رقابت های بین المللی پیش رو همچون گذشته الطاف الهی و دعای خیر مردم عزیز بدرقه راه قهرمانان کشورمان باشد.
رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی نیز در پیامی؛ ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ کرمانشاه؛ نقش ورزش در عرصه تحکیم پیوندها و دوستی ها بین مردم و ملت ها، فارغ از مسائل سیاسی را ستود.
در پیام محمدرضا تابش، آمده است: پیروزی مقتدرانه و قهرمانی غرور آفرین کشتی گیران عزیز کشورمان برای ششمین بار متوالی؛ در مسابقات جام جهانی کشتی که با حضور مدعیان قدرتمند این رشته ورزشی حاصل شد؛ موجی از شادی و غرور را در دل ایرانیان شرافتمند برانگیخت.
تابش با تبریک این پیروزی به ملت بزرگوار ایران و قهرمانان ملی پوش و غیور کشور تشکر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را از مربیان، کادر فنی ،مسئولان و همه دست اندرکاران برگزاری این رویداد جهانی ابراز کرده و میزبانی خوب مرزداران غیرتمند کرمانشاهی را ستود.
در بخش دیگری از پیام رییس فراکسیون ورزش مجلس آمده است: حضور تیم آمریکا در این مسابقات و پیروزی ایران از جهات دیگری هم حائز اهمیت است و آن تجلی اراده معطوف به قدرت و خواست مردم در دیپلماسی که توسط دولتمردان هوشمند ما تحقق یافت و پیامی بود به مردم آمریکا که نابخردی و مواضع نا پخته دولتمردان آنها ما را از اعمال سیاست های راهبردی و احترام و دوستی با ملت آمریکا باز نخواهد داشت و همچنین بازتاب نقشی که ورزش در عرصه تحکیم پیوندها و دوستی ها، فارغ از مسائل سیاسی بین مردم و ملت ها ایفا می کند.
تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران در دیدار فینال چهل و پنجمین دوره جام جهانی کشتی آزاد با پیروزی برابر تیم قدرتمند آمریکا برای هشتمین مرتبه بر سکوی قهرمانی قرار گرفت./ص

ایرنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين