امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقرار راهداران در محورهای برفگیر مازندران

راهداران مازندرانی از عصر دیروز به صورت ویژه در همه محورهای برفگیر استان مستقر شدند.

به گزارش بابل نوین، احمد آفرین محمدزاده مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با تلاش بی وقفه ایثارگران جاده ها در شرایط برفی و کولاک ازساعت ۱۵ روز جمعه ۲۹بهمن ماه تا ساعت ۷ صبح روز شنبه ۳۰ بهمن ماه عملیات راهداری زمستانی و برف روبی و نمک پاشی در همه محورهای استان انجام شده است .

وی افزود: پشتیبانی و هدایت گشت های راهداری برای عملیات راهداری در محورهای مواصلاتی استان مازندران توسط اعضای ستاد بحران با حضور معاون عمرانی استانداری صورت پذیرفت .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با بیان اینکه اولویت اصلی این اداره کل بازگشایی راه های شریانی و اصلی بود و محورهای فرعی و روستایی در اولویتهای بعدب قرار دارند،گفت : این اداره کل اکیپ های ویژه ای را برای بازگشایی و برفروبی محورهای فرعی و روستایی استان در نظر گرفت که به مناطق مختلف اعزام شدند.

آفرین محمدزاده از همه هموطنان که قصد تردد در محورهای کوهستانی را دارند خواست با تجهیزات زمستانی مثل زنجیر چرخ و لباس های گرم اقدام به مسافرت کنند.

مرکز مدیریت راههای استان مازندران نیز با دو شماره تلفن ۱۴۱ (گویا ) ۳۳۳۲۲۳۲۰ و همچنین سامانه پیام کوتاه ۱۰۰۰۰۱۴۱ آماده پاسخ گویی به مسافران و مردم برای اطلاع از آخرین وضعیت راههای استان می باشد.

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين