امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حزب‌الله ترسیم خط قرمز برای ترامپ را تکذیب کرد

به گزارش بابل نوین، دفتر روابط عمومی حزب‌الله لبنان ضمن رد خبر منتشر شده توسط رویترز مبنی بر ترسیم خط‌ قرمزهایی توسط حزب‌الله برای رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد سیاست‌های رسانه‌ای این حزب کاملا مشخص است.

به نقل از العهد، خبرگزاری رویترز روز جمعه در خبری به نقل از یک “منبع آگاه نزدیک به حزب‌الله” اعلام کرد هدف سخنرانی شدیداللحن سید حسن نصرالله، دبیر کل این حزب علیه اسرائیل و ترامپ، ترسیم خط قرمزهایی برای آمریکا جهت ممانعت از هر گونه اقدام تهدیدآمیز علیه لبنان و حزب‌الله بود.

بنا به گزارش رویترز این منبع گفته که حزب‌الله لبنان به هیچ وجه از روی کار آمدن ترامپ نگران نیست و نه تنها وی را احمق خوانده بلکه خطوط قرمزی را نیز برای وی جهت منع آمریکا از هر اقدام تهدیدآمیزی علیه لبنان و حزب‌الله ترسیم کرده است.

سیدحسن نصرالله اخیرا ترامپ را احمق توصیف کرد. وی در سخنرانی روز پنجشنبه خود نیز اعلام کرد که حزب‌الله نقش اصلی در پایان اشغالگری اسرائیل در جنوب لبنان ایفا کرد.

در همین راستا، روابط عمومی حزب‌الله لبنان تاکید کرد: سیاست رسانه‌ای ما کاملا شناخته شده است، لذا ما به هیچ وجه به اعلام مواضع خود از زبان منابع استفاده نمی‌کنیم و در نتیجه ما چیزی به نام “منبع نزدیک به حزب‌الله” نداریم.

روابط عمومی حزب‌الله تاکید کرد: در مورد اظهاراتی که خبرگزاری رویترز در واکنش به سخنان سید حسن نصرالله در مراسم رهبران شهید منتشر کرد، ما تاکید می‌کنیم که هیچ یک از مسئولان حزب‌الله اظهاراتی از این دست مطرح نکرده است.

منبع:ایسنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين