امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کدام مجریان، ویژه برنامه‌های تحویل سال را اجرا می‌کنند؟

به گزارش بابل نوین، با توجه به اینکه یک ماه تا آغاز سال جدید زمان باقی مانده، صحبت‌هایی در خصوص برنامه‌های ویژه سال ۱۳۹۶ و مجریان ویژه برنامه تحویل سال مطرح است.

با توجه به اینکه یک ماه تا آغاز سال جدید زمان باقی مانده ، صحبت هایی در خصوص برنامه های ویژه سال ۱۳۹۶ مطرح است و این صحبت ها در حالی بیان می شود که در برخی موارد صحت دارد اما در دیگر موارد ، صدا و سیما هنوز برنامه قطعی حضور مجری ها را در ویژه برنامه های تحویل سال شبکه های مختلف اعلام نکرده است.

بر اساس آنچه برخی از مدیران تلویزیون به آن اشاره کرده اند و همچنین براساس صحبت های صورت گرفته از سوی برخی تهیه کننده های صدا و سیما، به مجری های که قرار است ویژه برنامه های نوروز سال ۱۳۹۶ را در زمان تحویل سال اجرا کنند می پردازیم.

** احسان علیخانی

سال های گذشته در نیمه دوم اسفندماه برنامه “سه ستاره” با اجرا و تهیه کنندگی احسان علیخانی روی آنتن شبکه سه می رفت و با وجود اینکه این برنامه به ارزیابی ، نظرسنجی و در نهایت اعلام برگزیده های تلویزیون در یک سال گذشته می پرداخت، از آن به عنوان ویژه برنامه نوروزی نام برده می شد.

براساس اعلام ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما ، به احتمال زیاد امسال هم پس از نیمه اسفند برنامه “سه ستاره” با اجرای احسان علیخانی روی آنتن شبکه سه می رود.
همچنین قرار است ویژه برنامه تحویل سال را نیز احسان علیخانی اجرا کند.

** سید علی ضیاء

افشین حسین خانی تهیه کننده برنامه تلویزیونی “فرمول یک” با اجرای سید علی ضیاء، طرحی را برای ویژه برنامه تحویل سال به شبکه یک سیما ارائه داده که هنوز این طرح تصویب نشده است.

البته با در نظر داشتن اینکه یک تهیه کننده دیگر طرحی را برای این ویژه برنامه به شبکه یک ارائه داده، با این حال به نظر می رسد اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک به سید علی ضیاء سپرده شود.

** فرزاد حسنی

با وجود اینکه هنوز فردی به عنوان گزینه قطعی شبکه پنج، برای اجرای ویژه برنامه تحویل سال انتخاب نشده اما با این حال و براساس شنیده ها می توان دو نفر را به عنوان گزینه های احتمالی اجرا در این شبکه مدنظر داشت.

فرزاد حسنی و محسن آزادی به عنوان گزینه های اجرای ویژه برنامه تحویل سال در شبکه پنج مطرح هستند که در این میان، حضور حسنی جدی تر به نظر می رسد.

در میان تهیه کننده هایی که طرح های خود را برای ویژه برنامه تحویل سال به شبکه های سیما ارائه داده اند، حسین خانی تلاش کرده مفهوم تفاوت را در برنامه امسال خود بگنجاند.

حال باید دید در صورت تصویب شدن این طرح ، تهیه کننده برنامه های سید علی ضیاء تا چه اندازه می توانند لحظه های خوب و در عین حال متفاوتی برای مخاطبان تلویزیون رقم بزنند.

در این میان احسان علیخانی نیز با تجربه سال گذشته خود و ساخت برنامه “سه ستاره” ثابت کرد که “سه ستاره” تنها یک برنامه کلی با محوریت ارزیابی فعالیت های شبکه های مختلف، بازیگرها و مجریان در مدت زمان یک سال گذشته است و رنگی از خلاقیت به معنای برنامه ای جدید برای آغاز سال نو در آن دیده نمی شود.

حال باید دید آیا روند برنامه “سه ستاره” در اسفند ماه امسال نیز مانند سال گذشته خواهد بود یا تحولی اساسی در آن دیده می شود!

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين