امروز : سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خسارت ناشی از سیل به جهرم چقدر است؟

به گزارش بابل نوین، فرماندار ویژه جهرم گفت: در پی بارش‌های اخیر و سیل به‌وجود آمده حدود ۵۰ میلیارد تومان خسارت به شهرستان جهرم وارد شده است.

علیرضا صحرائیان بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی بارش‌های اخیر و سیل به‌وجود آمده حدود ۵۰ میلیارد تومان خسارت به شهرستان جهرم وارد شده است که ۱۲۵۴ واحد مسکونی نیاز به بازسازی دارد و ۲۴۲۸ واحد هم باید تعمیر و مرمت شود.
صحرائیان با اشاره به حوزه راه و شهرسازی و راهداری حمل و نقل جاده‌ای گفت: حدود ۱۵ میلیارد تومان در حوزه شهرهای قطب‌آباد ,دوزه, باب انار و خاوران و در شهر جهرم هم ۱۵ میلیار تومان خسارات تخمین زده شده است.
وی از آسیب‌های وارد شده به بخش کشاورزی خبر داد و گفت: ۴۰ میلیون تومان آسیب جدی وارد شده و ۸ میلیارد تومان خسارات ناشی از بندهای خاکی, آبگیرها و پروژه‌های تغذیه مصنوعی آب است.
صحرائیان تصریح کرد: در حوزه آب‌های شهری و روستایی به ترتیب ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و ۳ میلیارد تومان خسارات بوجود آمده است و ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هم خسارت به وجود آمده در حوزه برق بوده است. در حوزه بهداشت و درمان هم ۵ میلیارد تومان آسیب وارد شده است.
فرماندار ویژه جهرم گفت: عشایرهای منطقه تیراخجان, تنگه بستانک, تنگ کبوتری, اطراف رودخانه شور و منطقه خانه نهر و مجموعه روستاهای پشت کوه, چنار سوخته و قلعه تبر به دلیل مسدود شدن راه‌ها نیازمند امداد هوایی هستند.
منبع:تسنیم
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين