امروز : شنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرسپولیس گام بلندی برای رسیدن به قهرمانی برداشت

ادموند بزیک مهاجم سابق پرسپولیس و سپاهان معتقد است که تیم پرسپولیس با کسب این پیروزی گام بلندی برای قهرمانی برداشته است.

به گزارش بابل نوین، ادموند بزیک پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و سپاهان که دیدار دو تیم را در ورزشگاه آزادی از نزدیک تماشا کرد، در مورد این دیدار گفت: فکر می کنم این بازی دو نیمه متفاوت داشت؛ در نیمه اول تیم سپاهان به لاک دفاعی فرو رفته بود و به همین دلیل موقعیتی هم برای گل زدن پیدا نکرد. به نظر می رسید عبدالله ویسی در نیمه اول برای حفظ نتیجه امده بود تا در نیمه دوم تمرکز بیشتری روی حملات داشته باشد. در مجموع نیمه دوم شاهد بازی بهتری بودیم و پرسپولیس در یک بازی حساس و نزدیک موفق به کسب پیروزی شد.
بزیک در مورد اهمیت این برتری نزدیک پرسپولیس مقابل سپاهان ادامه داد: این پیروزی گام بلندی برای قهرمانی بود. اگر پرسپولیس در این بازی مساوی می کرد یا می باخت از لحاظ روحی و روانی به هم می ریخت ولی حالا این برد از نظر روحی کمک بزرگی برای رسیدن به هدف قهرمانی پرسپولیس بوده است.
بزیک که همراه با سپاهان موفق به کسب اولین قهرمانی لیگ برتر با این تیم شده است، در مورد شرایط این تیم در مسابقات لیگ شانزدهم عنوان کرد: فکر می کنم سپاهان تا اینجا فصل خوبی را پشت سر نگذاشته است. بازی کردن در اصفهان خیلی سخت است؛ من خودم تجربه حضور در این تیم را دارم و می دانم چقدر بازی کردن در این تیم سخت است. جوان گرایی آقای ویسی در چند سال آینده جواب می دهد ولی بعضی تیم ها مثل سپاهان جوان گرایی به این شکل جواب نمی دهد، چرا که صبر هواداران سپاهان زیاد نیست.
وی ادامه می دهد: سپاهان امسال یک مقدار وارد حاشیه شده است. چون سپاهان تماشاگر زیادی دارد و انتظارات زیادی از تیمشان دارند. ویسی ریسک کرد؛ تیم تغییرات زیادی داشته است ولی بازیکنان هنوز جا نیفتاده اند.
مهاجم سابق پرسپولیس در مورد پنالتی خاص رضاییان و طارمی افزود: وقتی بازی را می دیدم فکر کردم رضاییان چیپ زده ولی توپ به پایش نگرفته؛ زدن پنالتی با این روش ریسک بالایی داشت ولی به خیر گذشت./ص

 

ورزش سه

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين