امروز : دوشنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۷ دقیقه حرف حساب چهره‌ها با انجمن‌های ادبی

بنیاد شعر و ادبیات داستانی، برنامه ۱۷ دقیقه حرف حساب اسفندماه خود را به انجمن‌های ادبی اختصاص داد.

به گزارش بابل نوین، به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان؛ نخستین جشنواره انجمن‌های ادبی کشور، به همت این بنیاد در حال برگزاری است و در مرحله اول آن، انجمن‌های ادبی در حال ثبت‌نام و ارایه برنامه‌های خود برای اجرا در سال ۱۳۹۶ هستند. به همین منظور و برای ارائه پیشنهادهایی در جهت برنامه‌ریزی بهتر توسط انجمن‌های ادبی، برنامه ۱۷ دقیقه حرف حساب این ماه بنیاد شعر و ادبیات داستانی به موضوع «برنامه‌ریزی ادبی، از ایده تا اجرا» اختصاص یافته است.

در این برنامه، درباره موضوعاتی نظیر مخاطب‌یابی توسط انجمن‌های ادبی، نحوه برنامه‌ریزی ادبی، نمونه برنامه ادبی موفق، استفاده از ظرفیت‌های بومی در برنامه‌ریزی ادبی، کارکرد اصلی یک انجمن ادبی و … بحث خواهد شد.

سخنران‌های این نشست، ترکیبی از استادان مدیریت، مدیران فرهنگی و نویسندگان و مسئولان کانون‌های ادبی هستند. کامران صحت، متخصص بازاریابی، ‌علی اسماعیل‌زاده، استاد مدیریت، رضا امیرخانی، نویسنده، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا زائری مدیر فرهنگی، محمد ناصرزاده فعال فرهنگی و فریبا اقدمی مسئول انجمن ادبی در این برنامه هر یک در ۱۷ دقیقه نظرات و تجربیات خود را درباره برنامه‌ریزی فرهنگی بیان خواهند کرد.

نشست ۱۷ دقیقه حرف حساب اسفندماه بنیاد شعر و ادبیات داستانی، صبح روز دوشنبه ۲ اسفند در تالار جلال آل‌احمد این بنیاد، واقع در خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه اعرابی ۵ پلاک ۶ طبقه اول برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره انجمن‌های ادبی، بهار سال آینده با معرفی بهترین برنامه انجمن‌ها به کار خود پایان خواهد داد./ص
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين