امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زن ۶۴ ساله دوقلو زایید! + عکس

به گزارش بابل نوین،این زن که در سال ۲۰۱۱ نیز نخستین دخترش را بدنیا آورده بود حالا به عنوان دومین مادر پیر در اسپانیا شناخته شده است.

زنی که سال ها در حسرت بچه دار شدن بود بطور باورنکردنی و با کمک یک پزشک در سن ۶۴ سالگی دو نوزاد دو قلو  به دنیا آورد.

یک زن اهل ناحیه ” بورگس” اسپانیا با تولد دو نوزاد دو قلو نام خود را به عنوان دومین مادر پیر این کشور ثبت کرد. این دو نوزاد که یکی پسر و دیگری دختر هستند در سلامتی کامل بسر می برند. وی که پیشتر در سال ۲۰۱۱ نخستین دخترش را بدنیا آورده بود دیروز در بیمارستان ” رکولتاس” منطقه بورگس آسپانیا دوقلو هایش را بدنیا آورد.
وی پیش از تولد دختر اولش با انتقادهای زیادی مواجه شده بود. از جمله اینکه زمانی که وی به سن ۹۰ سالگی برسد دختر تنها ۳۰ سال خواهد داشت. وی در این خصوص گفت :” دوست داشتم دوباره مادر شدن را تجربه کنم اما بیشتر پزشکان آن را غیر ممکن می دانستند. چند سال پیش یک پزشک زن را ملاقات کردم که پذیرفت به من کمک کند. پیش ار تولد دختر اولم آنها به من گفتند که شانس بچه دار شدنم تنها ۶ درصد است. دوست داشتم برای بار دوم شانسم را امتحان کنم. با حاملگی دوباره احساس جوان و قوی بودن داشتم.

گفتنی است؛ در حال حاضر ” ” اهل هندوستان، به عنوان پیرترین مادر جهان شناخته می شود. وی در سال ۲۰۱۵ در سن ۷۰ سالگی فرزندش را بدنیا آورد./ز

خبرفوری

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين