امروز : یکشنبه, ۶ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف حوادث تروریستی در سوئد توسط ترامپ!

رئیس جمهوری آمریکا شب گذشته با دفاع مجدد از قانون منع ورود اتباع هفت کشور اسلامی، حادثه ای جعلی در سوئد را مبنایی برای ادعاهای خود قرار داد که هیچ گاه اتفاق نیفتاده است.

به گزارش بابل نوین،دونالد ترامپ رئیس جمهوری در سخنرانی اخیر خود در میان جمعی از هوادارانش در فلوریدا به دروغ پردازی در خصوص حادثه ای در سوئد پرداخت که هیچ گاه رخ نداده بود.

وی با توضیح چرایی وضع ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور اسلامی از جمله ایران برای ورود به آمریکا گفت: وقتی شما به آنچه در آلمان در حال رخ دادن است می نگرید، زمانی که به آنچه شب گذشته در سوئد رخ داد نگاه می اندازید… چه کسی اینها را باور می‌کند؟ تعداد زیادی (از این حوادث) اتفاق افتاده است، آنها (سوئد) با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند که تا پیش از این حتی فکرش را هم نمی‌کردند.
این درحالیست که شب گذشته هیچ گونه حادثه تروریستی یا خرابکارانه توسط هیچ گزارشگر، خبرگزاری یا مقام رسمی از سوئد منتشر نشده است.
در همین حال مقام های مختلف خبری اعلام کرده اند که ارجاع ترامپ به احتمال زیاد به مصاحبه‌ای باز می گردد که جمعه شب توسط فاکس نیوز و در خصوص ارتباط میان افزایش میزان جرائم در سود با پدیده مهاجرت پخش شده است.
گفتنی است؛ این سخنان ترامپ واکنش‌ها و انتقادات متعددی در فضای مجازی به خصوص توئیتر در خصوص آنچه کاربران این شبکه‌ها آن را ارائه اطلاعات نادرست از سوی رئیس جمهوری آمریکا می خوانند در پی داشته است./م
منبع : مهر
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين