امروز : سه شنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین وضعیت شکایت ژوزه از پرسپولیس

سرمربی پرتغالی سابق پرسپولیس بزرگترین شکواییه علیه این تیم را با مبلغی بیش از 6 میلیارد تومان را در فیفا به جریان انداخته که بیم اتفاقات ناگواری از آن برای پرسپولیس می‌رود.

به گزارش بابل نوین، مانوئل ژوزه، سرمربی سابق سرخپوشان که بعد از برکناری از این تیم به دلیل عدم پرداخت مطالباتش شکایتی علیه این باشگاه به فیفا ارائه داده، بزرگترین پرونده مالی را در این رابطه علیه پرسپولیس به خود اختصاص داده است.
در این رابطه علی اکبر طاهری در گفتگوی خود با ایسنا در رابطه با پرونده این مربی گفته: هیچ توافقی با ژوزه نکرده‌ایم. اصلا بحث توافق مطرح نیست، زیرا وکیل او تا به امروز حاضر به گفت‌وگو درباره این موضوع نشده است. این شایعه صحت ندارد. پرونده مانوئل ژوزه در حال‌ بررسی است و ما هم تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا کمترین آسیب به باشگاه وارد شود.
سرپرست پرسپولیس در خصوص مراحل تامین منابع مالی برای برطرف کردن این پرونده نیز گفت: با توجه به شرایطی که باشگاه دارد ما درآمدی به جز سامانه هواداری نداریم. به همین دلیل تا به امروز با کمک این هواداران تمام هزینه‌های جاری تیم را پرداخت کرده‌ایم و امیدواریم که آنها با ورود به موقع به این سامانه ما را در تامین این پول کمک کنند تا تهدیدی متوجه باشگاه پرسپولیس نشود. /ص

ورزش سه

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين