امروز : چهارشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۹:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عیدی ۵۰۰ میلیارد ریالی دولت به باغداران مازندرانی

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: علاوه بر 300 میلیارد ریال وام بلاعوض مصوبه قبلی هیأت وزیران مقرر شد 500 میلیارد ریال دیگر تا شب عید به حساب باغداران واریز شود.

به گزارش بابل نوین  به نقل از بلاغ، عبدالله رضیان طی گفت‌وگویی با اشاره به نشست مجمع نمایندگان مازندران با وزیر جهاد کشاورزی، استاندار مازندران و رئیس سازمان برنامه و بودجه، اظهار کرد: اعضای مجمع نمایندگان مازندران با هدف پیگیری مصوبات قبلی دولت و انعکاس دغدغه‌های کشاورزان و باغداران و با اعلام ناکافی دانستن حمایت‌های دولت، خواستار حمایت بیشتر دولت از خسارت‌دیدگان برف آذرماه شدند که به این منظور دولت مکلف به گرفتن تصمیم‌های جدید شده است.

وی افزود: علاوه بر ۳۰۰ میلیارد ریال وام بلاعوض مصوبه قبلی هیأت وزیران مقرر شد ۵۰۰ میلیارد ریال دیگر تا شب عید به حساب باغداران واریز شود.

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه دولت متعهد شد تا پایان سال جاری تمامی ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کم‌بهره را به حساب باغداران واریز کند، گفت: اعتبار ۱۰ هزار میلیارد تومانی توسط مجلس شورای اسلامی برای تامین جریمه و سود بدهکاران بانکی که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بدهکارند الزامی است.

رضیان چهارمین موضوع این نشست را اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال سهم دولت برای بیمه محصولات کشاورزی عنوان کرد./ص

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين