امروز : پنج شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۹:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام نماینده ولی فقیه برای دومین جشنواره سراسری نمایش‌های کوتاه

آیت‌الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه برای دومین جشنواره سراسری نمایش‌های‌ کوتاه خلاق ایثار گلستان پیامی را ارسال کرد.

به گزارش بابل نوین، آیت‌الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه برای دومین جشنواره سراسری نمایش‌های‌ کوتاه خلاق ایثار گلستان پیامی را اعلام کرد.

در این پیام آمده است:
«اهمیت زبان هنر به این دلیل است که می‌توان یک حقیقت و ارزش را با آن تبیین کرد مثلاً هنر و هنرمند می تواند با پرداختن به موضوع حادثه عظیم عاشورا و قیام اباعبدالله الحسین (ع) به مردم آگاهی ببخشد و از بسیاری از تحریفات و خرافات این واقعه نیز جلوگیری ‌کند.در واقع باید از ابزار هنر در جهت ترویج مناسب ارزش های دینی در جامعه بهره گرفته شود.
رهنمودهای مقام معظم رهبری همیشه مورد توجه حوزه هنری بوده و خادمین و مروّجین فرهنگ ایثار و شهادت نیز در فعالیتهای خود به موضوعاتی چون؛‌ فرهنگ ایثار و شهادت ،انقلاب اسلامی،‌ دفاع مقدس،‌ ادبیات  پایداری و… پرداخته‌اند و خوشبختانه تا کنون آثار فاخری نیز تولید شده است.
هنر اسلامی ایرانی، هنری منطبق با ارزشها الهی انسانی و داده های و حیانی است و امیدوارم، هنرمندان کشور عزیزمان همواره با تفکر و اندیشه خلاق، به عنوان سفیر صادق و راویان راستین فرهنگ و هنر، ضمن دفاع و صیانت از ارزش های ماندگار الهی و اسلامی، با خلق آثاری بدیع و فاخر، جهانیان را به تفکر و تعقل وادارند. اینجانب به همه صاحبان اثری که موفق به راهیابی در دومین جشنواره سراسری نمایشهای کوتاه خلاق ایثار به میزبانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان شده اند عرض تبریک داشته از خداوند متعال دوام توفیقاتشان را خواهانم.
همچنین برای متولیان و همه دست اندرکاران، هنرمندان این جشنواره آرزوی موفقیت و بهروزی را از درگاه خداوند متعال خواستارم»/ص
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين