امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

محمدرضا فروتن: از رویای موسیقی وارد سینما شدم

محمدرضا فروتن بازیگر سینما در مراسم رونمایی از آلبوم موسیقایی خود گفت: من از رویای موسیقی وارد سینما شدم ، خیلی به آن علاقه داشتم و با خود گفتم تا پیرتر نشده ام کار ضبط آلبوم را انجام دهم.

به گزارش بابل نوین،فروتن عصر دوشنبه با رونمایی از آلبوم ‘می فهممت’ در تالار وحدت، گفت: این آلبوم دارای مفاهیمی همچون شکست عاطفی و عشقی و یا روابط مختل شده میان انسان هاست که ممکن است برای هر فردی بوجود بیاید.
وی افزود: البته شعرهای زیادی در این زمینه خوانده شده و شعرهای این آلبوم بی مناسبت با زندگی من نیست.
بازیگر فیلم سینمایی قرمز گفت: شعرهای این آلبوم را افشین یداللهی گفته که به عنوان یک روانپزشک به سلامت روح و روان انسان ها اهمیت می دهد و شعرهای او ساده و روان است.
وی درباره هدف از ورود خود به عرصه موسیقی گفت: من در این مسیر قدم برداشتم تا با استفاده از یک محرک احساسی قوی بتوانم معانی ارزشمند و دنیای مطلوب خودم را راحت تر با مردم تقسیم کنم.
فروتن درباره قطعه می فهممت اظهار داشت: در این شعر بخش ضمیر روشن انسان با ضمیر تاریک گفت و گو می کند و شما را به مفاهیمی دعوت می کند که با خودمان آشتی داشته باشیم و شعرهای این آلبوم بر تقویت رفتار سلامت و ارتباط خوب هر شخصی با خود و اطرافیانش تمرکز دارد.
رونمایی آلبوم فروتن در جشن هفتادمین سال تاسیس شرکت داروسازی دکتر عبیدی انجام شد.
فروتن در این برنامه در پاسخ به خبرنگاری مبنی بر قضاوت برخی از دوستداران شخصیت سینمائی او از ورود به حوزه موسیقی گفت: متاسفانه ما برای هم خیلی تصمیم می گیریم و درباره علائق دیگران بسیار دخالت می کنیم. من موسیقی را دوست دارم و آن را ادامه می دهم. فکر می کنم باید اهداف و ارزش های خود را دنبال کنم.
وی درباره واکنش مردم به حضورش در حوزه موسیقی اظهار داشت: در این مدت کوتاه، محبت ها و پیام های بسیاری را از مردم دریافت کردم .
فروتن افزود: من گاهی تعجب می کنم چرا برخی هنرمندان در جشنواره هایی برای یک تکه شیشه و آهن همدیگر را به شدت می آزارند و من فقط از حضور در هنر لذت می برم.
وی در پاسخ به خبرنگار ایرنا درباره قطعات اجرا شده در آلبوم می فهممت گفت: این آلبوم شامل ویدیوهای روزای مرگ عشق، می فهممت، من از تو برنمی گردم و تو که نیستی و همچنین سه قطعه همین خوبه، کاش ندیده بودمت و به چی شک می کنی است.
بازیگر فیلم باغ های کندلوس افزود: در ایران قطعه های بسیاری خوانده شده و من تلاش کرده ام تا ارتباطی میان این شعرها برقرار کنم.
در این مراسم، بخشی از آلبوم فروتن رونمایی شد که شامل صحنه هایی از بازی های این بازیگر در فیلم های مختلف سینمایی بود و این آلبوم با حمایت شرکت داروسازی دکتر عبیدی همزمان با هفتادمین سالگرد تاسیس این شرکت دارویی‌ رونمایی شد.
سید امیر رضویان مدیرعامل شرکت داروسازی دکتر عبیدی با ارائه گزارشی از روند فعالیت های ۷۰ ساله این شرکت گفت: در پنج سال اخیر برای بهبود کیفیت داروهای ایرانی به نوسازی ماشین آلات و دستگاه ها پرداخته ایم و معتقدیم بها دادن به نیروی انسانی و ارتقاء سایر فرایندها به افزایش این کیفیت کمک می کند.
وی از غلامعلی عبیدی بنیانگذار این شرکت به عنوان پدر صنعت داروسازی ایران یاد کرد و گفت: مرحوم عبیدی دانشمندی بود که در رشته داروسازی تحصیل کرد و بر کیفیت داروی ایرانی تاکید داشت.
رضویان اظهار امیدواری کرد تا محصولات با کیفیت این شرکت در کشورهای منطقه نیز توزیع شود و با اشاره به اهمیت فورمولاسیون در صنعت داروسازی از فعالیت های این شرکت سخن گفت.
وی افزود: در چند سال اخیر با استفاده از فورمولاسیون توانستیم سالانه ۲۰ مولکول جدید را وارد بازار دارویی کنیم که پشتوانه خوبی برای داروهای جدید است تا بتوانیم از ارزبری آن جلوگیری کنیم./ص

ایرنا

ارسال دیدگاه

تبليغات در بابل نوين

تیترامروز

سیمرغ ما

تبليغات در بابل نوين